Agili-Dog cdVet

Kód: CDV3352 CDV3353 CDV3351 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€38,74 €77,49 €21,86 od €21,86
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný prípravok pre psov na podporu vitality a energie. Vhodný pre psov v záťaži, pri chorobe, po operácii, pri náročnom tréningu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Používa sa pri všeobecnej slabosti, nedostatku agility, po ochorení či operácii, v tréningu

Čisto prírodný sypký doplnok výživy pre psy z ľanových semiačok, pivovarských kvasníc a z hrubo drvených bylin (ostropestrec mariánsky, žihľava, púpava lekárska, ginkgo dvojlaločné, zázvor obyčajný), ktorý organizmu dodáva ľahko vstrebateľné prírodné vitamíny, stopové prvky, esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny, elektrolity a železo.

Účinnosť – Starostlivo vybrané byliny významne podporujú krvný obeh, fyziologické funkcie orgánov (napr. pečene a obličiek) a pochody látkovej výmeny, ktoré sú potrebné pre rast svalov, pre regeneráciu a výkonnosť pohybového aparátu (kĺby, šľachy, väzy, svaly). Výživné látky a byliny pôsobia proti voľným radikálom a oxidačnému stresu.

Podpora – pre posilnenie kondície podávame psom v záťaži, dospelým psom a seniorom so zníženou koncentráciou, s celkovou slabosťou, pri poklese vitality, pri apatii, po pôrode, po ochorení alebo operácii a pred väčším výdajom energie. Pravidelné kŕmenie sa môže pozitívne prejaviť na výkonnosti športových psov predovšetkým v súvislosti s výdržou a rýchlosťou.

Zloženie
Ľanové semiačka, sladový kvet, hloh, pivovarské kvasnice, ostropestrec vňať, žihľava, brezový list, rozmarín, púpava, ginkgo, zázvor.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 31,2 % • hrubý tuk 15,4 % • hrubá vláknina 11,5 % • hrubý popel 5,4 %.

Doplňkové látky na kg:
Nutriční doplňkové látky: L-Lysin-Monohydrochlorid 130 g, DL-Methionin 55 g.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplněk výživy cdVet Agili-Dog neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů.

Krmné doporučení
Malý pes do 10 kg: 0,5–1 odměrka denně
Střední pes 10–30 kg: 1–2 odměrky denně
Velký pes nad 30 kg: 2–3 odměrky denně
Jedna (zarovnaná) odměrka odpovídá cca 3 g.

Způsob podávání
Na drobno drcené (příjemně vonící) cdVet byliny doplňku výživy Agili-Dog jsou zamícháním do namočeného (nebo vlhkého) krmiva zvířaty bez problémů přijímány. Alternativně cdVet Agili-Dog zamícháme do jejich oblíbené pochoutky (mleté maso, konzerva, játra, rybičky nebo tuňák v oleji, jogurt, sýr apod.).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 70 g, 250 g, 600 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.