Aloe Vera cdVet 500 ml

Kód: CDV3239
Neohodnotené
Značka: cdVet
€23,24
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnok výživy pre psy na posilnenie imunitného systému, trávenia, metabolizmu

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnok výživy pre psy na posilnenie imunitného systému, trávenia, metabolizmu

cdVet Aloe Vera je tekutý, rokmi osvedčený univerzálny doplnok výživy. Aloe Vera je známe pre svoju schopnosť vyrovnávať v organizme nedostatky, dodáva rad chýbajúcich látok a zlepšuje samočistiaci proces organizmu (detoxikáciu). Posilňuje imunitný systém, podporuje tráviaci trakt a pomáha pri rôznych problémoch s metabolizmom.

100% kvalita od cdVet – Nápoj cdVet Aloe Vera zodpovedá 200 % koncentrátu tejto rastliny (sušený prášok z Aloe Vera je výrobcom cdVet zriedený menším množstvom vody než obsahuje rastlina v surovom stave). Pre výrobu cdVet Aloe Vera sú použité iba olúpané listy (len dužina bez horkých šupiek). 100 % kvalita značky cdVet.

Zloženie
Ovocný ocot, Aloe Vera gel v prášku.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel < 0,3 % • hrubá vláknina < 0,5 % • hrubý popel < 0,4 % • hrubé oleje a tuky < 0,2  % • vlhkost 93 % • sodík < 0,02 %.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Žádné umělé vitamíny
Doplněk výživy cdVet Aloe Vera neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, zádné syntetické konzervanty ani laciná plniva.

Žádná chemie
cdVet Aloe Vera je složena z čistě přírodních látek (žádná chemie). Proto nemá vedlejší účinky a nehrozí nebezpečí z nechtěného předávkování.

Žádné zatížení
Umělé látky v krmivech a v doplňcích výživy organismus zatěžují. Následkem chemické zátěže jsou civilizační nemoci (také alergie, kožní problémy nebo rakovina).

Jak je poznáme
Pouze umělé vitamíny se dají vážit a dávkovat. Zda-li se jedná o následně přidané umělé látky poznáme podle měrných jednotek (IE, mg, mcg apod.) v kterých je jejich množství udáváno.

Doporučené dávkování na jeden den
Psi: 1–5 ml
Koně: 10–15 ml
Malá zvířata: 5 ml na 1 litr pitné vody
Způsob podávání
Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa, nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

Doporučená doba podávání je 8–12 týdnů.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.