Balzám na kožu a labky cdVet

Kód: CDV3318
7 hodnotení
Značka: cdVet
€23,34
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Domáca hojivá masť určená k starostlivosti o pokožku a labky zvierat. Na otlaky, suchú a popraskanú kožu. Podporuje hojenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Domáca hojivá masť pre starostlivosť o pokožku a labky. Otlaky, suchá, popraskaná koža.

cdVet Balzám na kožu a labky (Haut & Pfotenbalsam) je prírodná, rokmi osvedčená univerzálna domáca masť pre starostlivosť o pokožku a labky s včelím voskom, s čajovníkovým, jojobovým a levanduľovým olejom.

Čo balzám vie – Ošetruje otlaky, preležaniny, suchú a zrohovatenú, šupinatú alebo popraskanú pokožku, stará sa taktiež o citlivú pokožku a drobné kožné problémy (akné, vyrážky apod.).

Tiež hojenie rán – Balzám sa osvedčil taktiež ku ďalšiemu ošetreniu a ochrane pokožky hojacích sa rán, ktoré chráni pred vplyvmi vonkajšieho prostredia (vrátane parazitov) a podporuje ich regeneráciu vedúcu k rýchlejšiemu hojeniu.

Patrí do lekárničky – cdVet Balzám na kožu a labky patrí vďaka svojej všestrannej starostlivosti o pokožku do základnej výbavy domácej lekárničky.

Zloženie
Bio Kokosový olej, bio slnečnicový olej, jojobový olej, včelí vosk (cera alba), bio pupalkový olej, čajovníkový olej, levanduľový olej

Umělé přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet Balzám na kůži a tlapky neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, žádné syntetické konzervanty ani laciná plniva. Složen je z čistě přírodních látek >> proto nezatěžuje organismus.

Doporučená aplikace
Na rány nebo jinak postižená místa naneseme balzám 2–3 krát denně, nebo vícekrát podle potřeby.

Pro ochranu tlapek nanášíme před procházkou nebo dle potřeby. Balzám na tlapkách vytváří ochranný film. Po procházce (např. kvůli zátěži z horkého asfaltu, písku, posypové soli..) lze po umytí nanést např. cdVet Péči o tlapky VeaVet, která se rychle vstřebá a je vhodnou doplňující péčí o namáhané tlapky.

Skladování: Přírodní cdVet Balzám na kůži a tlapky uchováváme v chladnu a ve tmě (nejlépe v chladničce).

Díky obsahu TeaTree nedoporučujeme používat produkt pro kočky!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 75 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.