BIO Arganový olej cdVet

Kód: CDV3700
Neohodnotené
Značka: cdVet
€12,22
3 - 7 dní
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín - až 80 % a antioxidantov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoký obsah nenasycených mastných kyselin (až 80 %), antioxidantů

cdVet Bio Arganový olej (Bio-Arganöl) je rostlinný olej z prvního lisování za studena (panenský olej) 100% ze sběru ve volné přírodě. Má vysoký podíl antioxidantů, tedy složek chránících buňky: především přírodních tokoferolů (vit. E), ale i nenasycených mastných kyselin a fytosterolů. Velké množství fytoaktivních substancí v tomto oleji revitalizuje kůži a podporuje její regeneraci.

Marocké tekuté zlato – Obyvatelé Maroka užívají už velmi dlouho arganový olej při kožních onemocněních (například neurodermis, svrab, lupenka, psoriáza a jiné), ale i např. při revmatu. Nejenže je olej zdravý, ale i chutný.

Šetrná výroba – cdVet Bio-Arganový olej  je lisován šetrně podle DAB - Deutsches Artznei Buch (Německý lékopis) což garantuje zachování hodnot obsažených látek a přírodních vitamínů. Surovina pro výrobu oleje pochází z ekologického zemědělství (DE-ÖKO-001, zemědělství mimo EU).

Složení
100% bio arganový olej získaný prvním lisováním za studena. 100% ze sběru ve volné přírodě. Německá kontrolní organizace DE-ÖKO-001, zemědělství mimo EU.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet Bio Arganový olej neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se o čistý olej lisovaný za studena podle DAB (proto bez karcinogenů).

Doporučené dávkování
Psi/kočky: denně 2–6 kapek dle hmotnosti. Koně: denně 2–5 ml podle tělesné váhy.

Skladování
Po otevření uchováváme olej v chladnu a v temnu (nejlépe v ledničce)!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 30 ml, 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.