BIO Arganový olej cdVet

Kód: CDV3701 CDV3700M Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€30,62 €19,07 od €19,07
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnok výživy pre psov s vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín (až 80 %), antioxidantov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnok výživy pre psov s vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín (až 80 %), antioxidantov

cdVet Bio Arganový olej (Bio-Arganöl) je rastlinný olej z prvého lisovania za studena (panenský olej) 100% zo zberu vo voľnej prírode. Má vysoký podiel antioxidantov, teda zložiek chránacich bunky: predovšetkým prírodných tokoferolov (vit. E), ale i nenasýtených mastných kyselín a fytosterolov. Veľké množstvo fytoaktívnych substancií v tomto oleji revitalizuje kožu a podporuje jej regeneráciu.

Marocké tekuté zlato – Obyvatelia Maroka užívajú už veľmi dlho arganový olej pri kožných ochoreniach (napríklad neurodermis, svrab, lupienka, psoriáza a iné), ale i napr. pri reume. Nielenže je olej zdravý, ale aj chutný.

Šetrná výroba – cdVet Bio-Arganový olej  je lisovaný šetrne podľa DAB - Deutsches Artznei Buch (Nemekcý liekopis), čo garantuje zachovanie hodnôt obsiahnutých látok a prírodných vitamínov. Surovina pre výrobu oleja pochádza z ekologického poľnohospodárstva (DE-ÖKO-001, poľnohospodárstvo mimo EU).

Zloženie: 100% bio arganový olej získaný prvým lisovaním za studena. 100% zo zberu vo voľnej prírode. Nemecká kontrolná organizácia DE-ÖKO-001, poľnohospodárstvo mimo EU.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet Bio Arganový olej neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se o čistý olej lisovaný za studena podle DAB (proto bez karcinogenů).

Doporučené dávkování
Psi/kočky: denně 2–6 kapek dle hmotnosti. Koně: denně 2–5 ml podle tělesné váhy.

Skladování
Po otevření uchováváme olej v chladnu a v temnu (nejlépe v ledničce)!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 30 ml, 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.