BIO Borákový olej cdVet 50 ml

Kód: CDV3766
Neohodnotené
Značka: cdVet
€19,29
3 - 7 dní
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vysoký obsah kyseliny gama linolenovej, výborný na kožu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoký obsah kyseliny gama-linolenové, skvělý pro pokožku

cdVet Bio Brutnákový olej (Borretschöl) je čistě přírodní krmná surovina pro psy a kočky, získaná šetrným lisováním za studena. Brutnák je jednoletá bylina, používaná jako zelenina a koření; ze semen butnáku se navíc získává olej s hodnotnými esenciálními nenasycenými mastnými kyselinami, mezi kterými převažuje vzácná kyselina gama-linolenová.

Gama-linolenová kyselina – Tato nenasycená mastná kyselina má pozitivní vliv na hormonální rovnováhu, látkovou výměnu a látkovou výměnu pokožky. Jde o esenciální látku, která by neměla ve výživě chybět.

Tip: Tento olej je vhodný např. pro zvířata se sklony k ekzému a kožním alergiím, jako pravidelná součást výživy k podpoře imunity; dá se ale použít i k vnější péči, dobře se vstřebává.

Balení: tmavá skleněná lékárenská lahvička.

Složení
100% organický olej z brutnáku, lisovaný za studena, certifikátor DE-ÖKO-001, zemědělská produkce mimo EU.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Krmná surovina cdVet Brutnákový olej neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Nezatěžuje látkovou výměnu organizmu.

Krmné doporučení
Malí psi a kočky: ½ čajové lžičky.
Střední psi:1 čajová lžička.
Velcí psi: 1 ½ čajové lžičky.
Po otevření skladovat v chladu a temnu a spotřebovat do 6 týdnů!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 50 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.