BIO Borákový olej cdVet 50 ml

Kód: CDV3766
Neohodnotené
Značka: cdVet
€20,45
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Bio borákový olej je vhodný pre zvieratá s kožnými problémami ako doplnok výživy. Podporuje imunitu a zdravie kože vďaka vysokému obsahu kyseliny gama-linolenovej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoký obsah kyseliny gama-linolenovej, skvelý pre pokožku

cdVet Bio Borákový olej (Borretschöl) je čisto prírodná krmná surovina pre psy a mačky, získaná šetrným lisovaním za studena. Borák je jednoročná bylina, používaná ako zelenina a korenie; zo semien boráku sa naviac získava olej s hodnotnými esenciálnymi nenasýtenými mastnými kyselinami, medzi ktorými prevažuje vzácna kyselina gama-linolenová.

Gama-linolenová kyselina – Tato nenasýtená mastná kyselina má pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu, látkovú výmenu a látkovú výmenu pokožky. Ide o esenciálnu látku, ktorá by nemala vo výžive chýbať.

Tip: Tento olej je vhodný napr. pre zvieratá so sklonmi k ekzémom a kožným alergiám, ako pravidelná súčasť výživy k podpore imunity; dá sa ale použiť aj k vonkajšej starostlivosti, dobre sa vstrebáva.

Balenie: tmavá sklenená lekárenská fľaštička.

Zloženie
100% organický olej z boráku, lisovaný za studena, certifikátor DE-ÖKO-001, poľnohospodárska produkcia mimo EU.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Krmná surovina cdVet Brutnákový olej neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Nezatěžuje látkovou výměnu organizmu.

Krmné doporučení
Malí psi a kočky: ½ čajové lžičky.
Střední psi:1 čajová lžička.
Velcí psi: 1 ½ čajové lžičky.
Po otevření skladovat v chladu a temnu a spotřebovat do 6 týdnů!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 50 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.