BIO Harpago - Čertov pazúr Lunderland

Kód: 90067 90068 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Lunderland
€12,60 €19,49 od €12,60
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Podporuje chuť k jedlu a zlepšuje trávenie u psov. Obsahuje veľký podiel horkých látok, ktoré podporujú vylučovanie tráviacich štiav.

Detailné informácie

Podrobný popis

Velký podiel horkých látok - podpora sekrécie tráviacích štiav pre lepšie trávenie

Podpora trávenia – Harpago (inak tiež Diablov pazúr, Čertov pazúr) obsahuje veľký podiel horkých látok, ktoré pri zlom príjme potravy podporujú sekréciu tráviacich štiav, chuť do jedla a lepšie trávanie.

Kĺbový aparát – Harpago obsahuje tiež glykozidy ako napríklad harpagosid alebo harpagid, ktoré po cca 2 až 3 týždňovom podávaní môžu podporiť funkciu predovšetkým kĺbového aparátu. Harpago sa vyskytuje takmer výhradne v púšti Kalahari a v Namibii, kde je vďaka svojim rozmanitým účinkom miestnymi obyvateľmi veľmi cenený.

Zloženie
100 % Bio Harpago z kontrolovateľného ekologického zdroja. Neobsahuje lacné plnivá, ani konzervačné látky.

Doporučené dávkování
K podpoře kloubního aparátu doporučujeme podávat 6–8 týdnů dávku cca 2 g na 10 kg tělesné váhy. Tuto kúru pak můžete zopakovat 2–3 x ročně.

K podpoře chuti k jídlu stačí podávat 1 g na 15 kg tělesné váhy v rozmezí 6–8 týdnů. Takovou kúru múžete také zopakovat 2–3 x ročně. Nekrmte, jestliže má Vaše zvíře problém s vředy nebo kameny v trávicím traktu.

To platí také pro březí a laktující feny.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 g, 250 g