Blchy Ex čistič okolia cdVet

Kód: CDV3791 CDV3792 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€17,22 €30,91 od €17,22
zvyčajne skladom zvyčajne skladom Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dezinfekčný čistič je určený na čistenie priestorov kde sa pohybuje pes ako pelech deky, búda. Ničí blchy ako aj iné parazity a ich larválne štádiá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento dezinfekčný čistič má hygienické a dezinfekčné vlastnosti a ničí všetky druhy vonkajších parazitov a obtiažneho hmyzu (blchy, kliešte, vši, všenky, roztoče, komáre, mravce, pavúky) a ich larválne štádiá. Olej z citrónového eukalyptu a účinná látka geraniol z listov citrónovej trávy má silnú citrónovú vôňu, ktorá odpudzuje hmyz. Geraniol navyše ničí hmyzu chitínový pancier a naleptáva jeho dýchacie ústrojenstvo.

100% prírodný produkt s príjemnou citrónovou vôňou.

​Obsahuje zmes éterických olejov a aktívnu zložku geraniol.

Okamžite hubí dospelé blchy, ich larvy aj vajíčka.

​Vhodný tiež pre citlivé mačky a psy, bez čajovníka.

Prípravok neobsahuje chemikálie a nezaťažuje organizmus psa. Vhodný aj pre tehotné fenky a šteniatka.

Použitie:

Najprv zablšené okolie dôkladne povysávame, prípadne umyjeme vodou s čističom. Fľaštičku pred aplikáciou niekoľkokrát dôkladne pretrepeme. Prednostne ošetríme pelechy, prikrývky a miesta, kde sa zviera najčastejšie zdržiava. V prípade akútneho napadnutia blchami aplikujeme zo vzdialenosti 5 cm 2-krát denne po dobu 5 dní. Potom, pokiaľ je zviera dodatočne ošetrené Sprejom proti Blchám, aplikujeme na okolie každých 10 až 14 dní. Následne, keď už je zviera bez ťažkostí, nastriekame sprej iba na jeho okolie každých 5 až 8 dní. Preventívne používame každé 4 týždne tam, kde psy a mačky najčastejšie zdržiavajú a odpočívajú.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.