Mylo prírodné mydielka pre psov

Sme radi, že vám môžeme ponúknuť nové ručne vyrobené mydlá na kúpanie a čistenie srsti vašich miláčikov.

Mydlá Mylo vyrába mladá slovenská mydlárka podľa originálnych receptúr metódou za studena.

Mydlá sú vyrobené na báze rastlinných olejov a preto sú k srsti psíkov veľmi šetrné a nevysušujú. Zároveň majú veľmi dobrú čistiacu schopnosť.

Mydlá Mylo neobsahujú žiadne chemické látky, sú 100% prírodné a veľmi dobre znášané. Bez obáv ich môžete použiť aj pre seba :-) Hoci, Mylo vyrába aj mnoho iných zaujímavých mydielok aj pre ľudí. Pozrite si po ľudskú ponuku :-) Mylo na Bioterra.sk

Mydlá pre psíkov Mylo bsahujú vysoký podiel olivového oleja, kokosového oleja a bambuckého masla. Sú veľmi jemné. Zbavia kožuch parazitov, pachu a nečistôt, ale nevysušia ho. Zabalené sú v recyklovanom papieri.

Pre psíkov máme v ponuke tieto dve mydielka s milými názvami:

Dve malé blchy  - repelentné mydlo s eukalyptom, citrónovou trávou a mätou.

Repelentné mydlo je obohatené o konopný olej a jojobový olej. Konopný olej zlepšuje hydratačné vlastnosti mydla a je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami na suchú pokožku. Jojobový olej prispieva k navráteniu rovnováhy pokožky. Ďalej obsahuje zmes esenciálnych olejov z eukalyptu, citrónovej trávy a mäty pre čistý kožuch bez parazitov.

O psíkovi a vaničke - so vzácnym nimbovým olejom na ošetrenie srsti.

Toto mydlo je obohatené o nimbový olej. Ten sa stáročia používa ako liek na rôzne kožné ochorenia, ako aj odpudzovadž parazitov. Má prenikavo orieškovú vôňu. Tú prekrýva esenciálny olej z čajovníka austrálskeho, ktorý má antibakteriálne, antiseptické a protiplesňové vlastnosti. Mydlo je vhodné hlavne na čistenie psích kožuchov, ktoré trpia rôznymi kožnými ochoreniami. Použiť ho však môžeš aj ty:)

Mydlá Mylo sú čisto prírodné produkty preto sa môžu vyskytnúť mierne rozdiely vo farbe a vôni. Neobsahujú palmový olej, živočíšne tuky, umelé vône a farbivá. Medzi používaním mydlo uchovávaj v suchu.

Prajeme príjemný voňavý zážitok z kúpania Vám aj vášmu miláčikovi.