Bylinkový Dogfitness cdVet

Kód: CDV3715 CDV3716 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€19,33 €33,99 od €19,33
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Rokmi osvedčená bylinná zmes pre aktívnych psov, dojčiace sučky a mladé psy v raste. Zásobuje vitamínmi a stopovými prvkami a tiež aminokyselinami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rokmi osvedčená bylinná zmes pre aktívnych psov, dojčiace sučky a mladé psy v raste. Zásobuje vitamínmi a stopovými prvkami a tiež aminokyselinami.

 cdVet Dogfitness je zmes osvedčených bylín so širokým spektrom účinkov (žihľava, breza, ostropestrec mariánsky, púpava) ku prirodzenému doplneniu dennej krmnej dávky. Bohužiaľ krmivársky zákon zakazuje tieto bylinné účinky v súvislosti s krmnými zmesami komunikovať.

Čaj alebo sypké bylinky – Bylinky môžete vmiešať sypké priamo do mäsa alebo konzervy/granúl, ale alternatívne sa dá z Dogfitnessu pripraviť tiež bylinkový čaj.

Kedy podávať – Dogfitness sa osvedčil hlave pre psov aktívnych v športe, pre gravidné a dojčiace sučky, rovnako tak pre mladé psy v raste. Je bohatý na prirodzené minerálne látky a bioflavonoidy, ktoré sú iba vo veľmi kvalitných bylinách. Optimálne zásobenie vitamínmi, stopovými prvkami, aminokyselinami a látkami z vybraných cdVet bylín podporuje fyziologické funkcie orgánov, procesy látkovej výmeny a tým zdravie celého organizmu.

Tip: cdVet Dogfitness v kombinácii s cdVet Micro Minerálom tvorí dobrú bázu pre optimálne zaopatrenie organizmu (obzvlášť pri surovej výžive BARF).

Zloženie
Žihľava dvojdomá, listy brezy, ostropestrec mariánsky vňať, púpava.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplněk výživy cdVet Dogfitness neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 14,3 % • hrubý tuk 3,5 % • hrubá vláknina 17,9 % • hrubý popel 12,1 % • vápník 1,82 % • fosfor 0,32 % • sodík 0,39 %.

Doporučené dávkování
0,5–1 odměrka na 15 kg tělesné hmotnosti 1 x denně vmíchat do krmiva.

cdVet Dogfitness může být připraven také jako čaj pro psy: 1 odměrka na 500 ml vody. 1 odměrka je cca 2,5 g.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 200 g, 600 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.