Byliny proti kliešťom cdVet

Kód: CDV3772 CDV3773 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€18,41 €30,96 od €18,41
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnok výživy na ochranu pred vonkajšími parazitmi. Chráni vďaka zdravej kožnej mikroflóre pred napadnutím parazitmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnok výživy na ochranu pred vonkajšími parazitmi. Chráni vďaka zdravej kožnej mikroflóre pred napadnutím parazitmi.

100% prírodný doplnok stravy, ktorý podporuje ochrannú bariéru pokožky proti kliešťom, blchám, hmyzu a proti ostatným vonkajším parazitom.

Problém s parazitmi? – Byliny proti kliešťom sú čisto prírodné sypké doplnkové krmivo pre psy, špeciálne vyvinuté ako pomoc pri problémoch s kliešťami a ďalšími nepríjemnými parazitmi. Zatiaľčo niektorí psy sú proti napadnutiu takpovediac imúnni, iní týmto problémom trpia v podstate celú sezónu.

Nesprávna výživa – psi, ktorí kliešte priťahujú, majú väčšinou veľmi silný špecifický pach. Ten môže byť spôsobený nesprávnou výživou, a tým pádom poruchou látkovej výmeny pokožky. Pokožka a srsť majú ale dôležitý význam - tvoria ochrannú bariéru proti vonkajším vplyvom. Zmes Bylín proti kliešťom túto ochrannú bariéru posilňuje.

Podpora kožnej flóry – Obsiahnuté byliny, kokos a pivovarské kvasnice výživovo podporujú metabolizmus pokožky a tým výrazne prispievajú k rozvoju zdravej kožnej mikroflóry a k prirodzenému pachu. Vďaka tomu potom pomáhajú s účinnejšou obranou pred nežiaducim hmyzom.

Zloženie
Pivovarské kvasnice, strúhaný kokos, petržlen, semena černuchy damašskej.

Analytické složky – Hrubý protein 23,2 %, hrubý tuk 27,3 %, hrubá vláknina 4,8 %, hrubý popel 6,5 %.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet  Byliny ZeckEx Herbal“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Balení: Plastová dóza s víkem.

Dávkování na jeden den
Malý pes: 1 až 2 g
Střední pes: 2 až 4 g
Velký pes: 4 až 6 g
Způsob podávání
Sypký „cdVet ZeckEx Herbal“ je zamícháním do namočeného (nebo vlhkého) krmiva zvířaty většinou bez problémů přijímán. Alternativně ho zamícháme do jejich oblíbené pochoutky (mleté maso, konzerva, játra, rybičky nebo tuňák v oleji, jogurt, sýr apod.).

Další upozornění
Dávkovací a naběrací odměrka je uvnitř dózy (jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 1 g).
Doporučujeme podávat celou klíšťovou sezónu. 
Doporučené množství lze v případě zvláště silného přemnožení klíšťat ještě zdvojnásobit.
Produkt není vhodný pro březí feny.
Zařazení podle legislativy: Doplňkové krmivo pro psy.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.