Čajovníkový odpudzovač hmyzu cdVet

Kód: CDV3376 CDV3377 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€13,78 €28,70 od €13,78
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný čajovníkový odpudzovač z éterických olejov chráni pred komármi a ostatným hmyzom. Bez chemikálií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný čajovníkový odpudzovač z éterických olejov chráni pred komármi a ostatným hmyzom.

Ochrana pred parazitmi – cdVet Čajovníkový odpudzovač hmyzu je čisto prírodný prípravok z ricínového oleja, oleja z klinčekov, z citronely, levandule, pakostu, čajovníka. Vďaka týmto zložkám odpudzuje komáre, mušky, ovady a ostatný bodavý a savý hmyz. Čiastočne taktiež odpudzuje kliešte, blchy a vši.

Univerzálne využitie – prípravok môžeme používať v prírode, v aute, v byte apod. Neobsahuje žiadne jedy, iné zdraviu škodlivé chemické látky ani inak obvykle nepríjemné pachy. Výhodou je i jednoduché použitie, sprej stačí nastriekať na srsť zvieraťa, prípadne na vaše oblečenie.

Krátkodobá ochrana – Čajovníkový odpudzovač hmyzu poskytuje iba krátkodobú ochranu. Je teda vhodné kombinovať ho napr. s Jemným odpudzovačom, Čajovníkovým odpudzovačom kliešťov či so Spot-onom. Až teda budete svojho psieho miláčika chystať na prechádzku, nezabudnite sprej použiť - zvýšite tým jeho ochranu pred parazitmi.

Zloženie
Voda, PEG 40 hydrogenovaný ricínový olej, olej z klinčeka, citronelový olej, olej z levandule, olej z pakostu, olej z rastliny melaleuca alternifolia (známa ako Tea Tree).

Účinná látka: Geraniol 

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Biocidní přípravek „cdVet Čajovníkový odpuzovač hmyzu“ neobsahuje žádné syntetické látky >> je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny

Aplikace a dávkování
Před použitím protřepat.
Tence a rovnoměrně nastříkat na srst zvířete.
 

Pokyny pro bezpečné zacházení
Uchovávejte mimo dosah dětí!
Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi.

Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku!

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.
Skladujte při teplotách nad 18°C.
Obsahuje geraniol. Může způsobovat alergické reakce!
​Nepoužívat v blízkosti chovu hmyzu, hrozí nebezpečí jejich úhynu.
Zařazení dle legislativy: „cdVet Čajovníkový odpuzovač hmyzu“ je biocidní přípravek.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 100 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.