Čajovníkový šampón koncentrát cdVet

Kód: CDV3313 CDV3312 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€55,17 €19,57 od €19,57
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný šampón pre psov poskytuje výbornú starostlivosť o srsť, obnovuje lesk a hĺbkovo čistí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný šampón pre psov poskytuje výbornú starostlivosť o srsť, obnovuje lesk a hĺbkovo čistí.

Príjemná vôňa – cdVet Čajovníkový šampón koncentrát je čisto prírodný s príjemnou vôňou a neutrálnym pH. Vďaka prírodným tenzidom, čajovníkovému a citrusovému oleju je vhodný pre psy, kone a iné zvieratá v záujmových chovoch. Nie je vhodný pre mačky.

Úsporný koncentrát – Šampón sa dá pre jeho prírodné zloženie a obsiahnuté olejové zložky použiť tiež pre časté kúpanie a prirodzené ošetrovanie pokožky pri rôznych situáciách ako je napadnutie blchami - srsť hlboko čistí od blšieho trusu, zabraňuje tvorbe lupín a obnovuje lesk. Pred použitím sa riedi 1:5 s vodou.

Odstraňuje svrbenie – Vďaka prírodným olejom sa stará tiež o veľmi citlivú, podráždenú alebo suchú pokožku, čistí do hĺbky a odstraňuje substancie z odpadových látok a parazitov, ktoré spôsobujú svrbenie. Srsť je po vykúpaní zamatovo lesklá.

Zloženie
Voda, Cocamidopropyl Betain, Lauryl Polyglucose a Coco Glukoside (prírodné rastlinné tenzidy), čajovníkový olej (Tea Tree), olej z citrusu grandis, hydrolyzát pšeničného proteínu, olej z jojoby, olej z citrónovej trávy (Cymbopogon nardus), sorbát draselný, benzoát sodný, kyselina citrónová.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Kosmetický veterinární přípravek „cdVet Čajovníkový šampon“ neobsahuje žádné syntetické látky >> je složen pouze z přírodních organických komponentů >> obsahuje jen šetrné složky, povolené i v přírodní kosmetice pro lidi.

Použití
Na 10 kg váhy zvířete používáme dávku cca. 4 ml šamponu. U balení 200 ml jedno stisknutí lahve, u balení 1 000 ml tvoří dávku 1,5 obsahu víčka láhve.
Dávku šamponu pak v připravené nádobce zředíme v poměru 1:5. Pro zředění šamponu je vhodnější destilovaná voda (neobsahuje anorganické minerální látky).
Šampon důkladně a rovnoměrně zapracujeme do srsti po i proti směru jejího růstu. Nevynecháme slabiny ani bříško.
Velmi důležité je vmasírovávat šampon 2 až 3 min. Toto je doba potřebná k působení ošetřujících účinných látek a k rozpuštění sekretu, který jinak způsobuje svědění a ekzémy.
Šampon opláchneme a postup opakujeme. Druhou pěnu necháme na zvířeti 5 minut a důkladně opláchneme.
Skladujte do 25 °C. Doba použitelnosti 36 měsíců.

Výhody
Přizpůsobený přirozenému pH (7) pokožky.
Příjemná vůně díky éterickým olejům.
Je velmi úsporný – ředí se 1:5.

Pokyny pro bezpečné zacházení
Zabraňte přímému kontaktu s očima!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 200 ml, 1000 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.