Čistič čriev cdVet

Kód: CDV3326 CDV33261 CDV3327 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€24,45 €64,44 €44,42 od €24,45
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tekuté bylinné doplnkové krmivo pre psov určené k prečisteniu čriev a k podpore zdravej črevnej mikroflóry.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekuté bylinné doplnkové krmivo pre psy určené na čistenie čriev a podporu zdravej črevnej mikroflóry.

Lepší príjem živín – „cdVet Čistič čriev“ (DarmRein) dodá do čreva byliny a zeleninové extrakty, ktoré majú o. i. pozitívny vplyv na peristaltiku a pomáhajú vyčistiť zanesené črevo od nedzravého nánosu, ktorý je živnou pôdou pre patogénne organizmy. Očista čriev zlepší príjem živín a pripraví podmienky pre osídlenie dobrými baktériami.

Po antibiotikách – Vyčistiť čreva odporúčame taktiež po užívaní antibiotík, alebo po chemickom odčervení, rovnako tak psom krmených tepelne spracovaným krmivom je vhodné vyčistiť črevo cca raz ročne. Vzorom tejto prírodnej receptúry je vlk, ktorý vie, že s pomocou určitých bylín sa dá docieliť obrazne povedané vymeteniu črevných stien.

Následná podpora – Nerovnováha črevného mikrobiómu, poruchy trávenia, zvracanie, hnačky, apod., vzniká často ako následok neprirodzenej výživy, chémie a toxínov. Po očiste čreva odporúčame podávať „cdVet Aktívne črevo“, fermentované cdVet byliny, ktoré tiež podporujú očistu, dodávajú vitálne látky a tým pomáhajú udržať zdravý črevný mikrobióm.

Zloženie
Ovocný ocot, dextróza, šťáva z bazy čiernej, šťáva z červenej repy, fermentované tekuté obilie, extrakt zo žihľavy, extrakt zo skorocelu, acerola.

Doplňkové látky na kg
Konzervační prostředek: kyselina mléčná E270 9500 mg; senzorické doplňkové látky: extrakt z grapefruitu 60000 mg, olej z oregána: 800 mg, tinktura z gingka 4800 mg, tinktura z artyčoku 2000 mg, tinktura z třezalky 900 mg, tinktura z anýzu 900 mg, tinktura z echinacei 900 mg, tinktura z tymiánu 900 mg.

Analytické složky a obsahy
Hrubý tuk: < 0,2 % • hrubý popel: < 0,4 % • hrubý protein: < 0,3 % • hrubá vláknina: < 0,5 % • sodík: < 0,02 % • vlhkost: 91 %.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Žádné umělé vitamíny
Doplněk výživy cdVet Čistič střev neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, žádné syntetické konzervanty ani laciná plniva.

Žádná chemie
cdVet Čistič střev je složen z čistě přírodních látek.

Chemické látky v krmivech a v doplňcích výživy organismus zatěžují. Následkem této zátěže jsou např. civilizační nemoci. 

Doporučené dávkování na jeden den
Pes do 40 kg: denně 3 ml na 10 kg váhy.
Pes nad 40 kg: denně 2 ml na 10 kg váhy.
U velkých psů by denní krmené množství nemělo přesáhnout 15 ml.

Doporučujeme podávat minimálně 2 týdny, pro větší efekt je vhodné podávat Čistič střev až 4 týdny.

Upozornění: Díky obsahu ovocného octa nemusí být doplněk vhodný pro psy s prokázaným zánětem trávicího traktu (projevuje se např. krví ve zvratcích či ve stolici), aby zbytečně nedocházelo k dalšímu dráždění citlivé sliznice.

Způsob podávání
Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy většinou bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

Skladování
Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat nejlépe do šesti až deseti týdnů.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 100 ml, 250 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.