Čistič čriev v prášku cdVet

Kód: CDV3329 CDV33281 CDV91371 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€35,40 od €22,05 - - –7 % až –7 %
cdvet cistic strev v prasku original
€35,40 od €22,05 - - –7 % až –7 % €22,05 €49,24 €32,73 od €22,05
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnkové krmivo pre mačky a malé psy, ktoré čistí črevá a pripravuje klímu pre zdravú črevnú flóru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnkové krmivo pre mačky a malé psy, ktoré čistí črevá a pripravuje klímu pre zdravú črevnú flóru.

Výživová podpora – „cdVet Čistič čriev v prášku“ (Darm Rein Pulver) je vhodný ako dodatočná podpora pre zvieratá so sklonmi k tráviacim a črevným problémom. Obsahuje kvasnice, kôru s vlákninou a byliny, ktoré harmonizujú črevnú peristaltiku. Brestová kôra zase obsahuje taníny (triesloviny), ktoré môžu prispievať k zahusteniu črevných slizníc a tým ku zníženiu možnosti vniknutia vírusov a toxínov do organizmu.

Minerál, kvasnice, kôra – Ilový minerál netonit je známy napr. pre svoju schopnosť prirodzene vyväzovať toxíny. Špeciálne pivovarské kvasnice sú bohaté na vitamíny skupiny B, stopové prvky a esenciálne aminokyseliny, podporujú kondíciu čriev a tým prispievajú k lepšiemu príjmu živín a vitálnych látok. Pridaná kôra obsahuje vlákninu pre očistu čriev a je bohatá na minerálne látky, stopové prvky a živiny.

Následná podpora – Po vzoru divokej zveri, ktorá si čistí črevá kôrou stromov, kríkov a bylinami, dávame cca raz ročne čistič čriev zvieratám, ktoré prijímajú tepelne spracované krmivo, alebo po užívaní antibiotík či po chemickom odčervení. Potom odporúčame podávať „cdVet Aktívne črevo“, fermentované cdVet byliny, ktoré tiež výživovo podporujú očistu čriev a pomáhajú stabilizovať zdravý črevný mikrobióm.

Zloženie
Pivovarské kvasnice, vŕbová a brestová kôra

Doplňkové látky na kg
Senzorické doplňkové látky: extrakt z grapefruitových jader 40000mg, oregano 15000mg; konzervační prostředek: kyselina mléčná E 270 20000mg; technologická doplňková látka: bentonit 1m558i 395 g.

Balení v plastové dóze s víkem.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein: 10,2 % • hrubý tuk: 2 % • hrubá vláknina: 4,9 % • hrubý popel: 35,2 % • vápník: 0,77 % • fosfor: 0,17 % • popel nerozpustný v HCl: 29,0 %.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Čistič střev v prášku neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů.

Tip: Prostředí ve střevech je negativně ovlivňováno např. nepřirozenou výživou, chemickými doplňkovými látkami, nebo léky. Hnilobný nános ve střevech je následně živnou půdou pro plísně, škodlivé bakterie a červy. Tyto faktory také sekundárně zatěžují procesy látkové výměny, proto je někdy smysluplné před jaterní očistou věnovat pozornost právě prostředí ve střevech.

Doporučené dávkování na jeden den
Kočky: 1–2 zarovnané odměrky na 5 kg tělesné váhy po dobu alespoň 14 dní jednou denně do krmiva.
Psi: 1–2 zarovnané odměrky na 5 kg tělesné váhy po dobu alespoň 14 dní podávejte 1 x denně. V případě potřeby je možné podávat déle, např. 30 dní.
1 zarovnaná odměrka odpovídá cca 1 gramu (odměrka je uvnitř balení).

Kapsle
Psi: 2–3 kapsle na 5 kg váhy po dobu alespoň 14 dní podávejte 1 x denně. V případě potřeby je možné podávat déle, např. 30 dní.
Kočky: 2–3 kapsle na 5 kg váhy po dobu 14 dní 1 x denně. 
Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy.*

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 20 g, 40 g, 180 g, 100 kapsulí

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.