Čistič orgánov Toxisan cdVet

Kód: CDV3337 CDV3336 CDV33371 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€36,45 €20,56 €65,74 od €20,56
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok výživy pre psov na starostlivosť o detoxikačné orgány, hlavne ľadviny a pečeň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starostlivosť o detoxikačné orgány, hlavne pečen a obličky

Detoxikácia – cdVet Toxisan je prírodný tekutý doplnok výživy z bylinných extraktov (žihľava, fialka divoká, nechtík, arnika, ostropestrec, ginkgo, breza, zlatobyľ), ktorý intenzívne podporuje hlavne hlavné detoxikačné orgány pečen a obličky.

Látková výmena – Pečeň a obličky sú hlavné detoxikačné orgány. Pri preťažení (mŕtve krmivá, umelé vitamíny, antibiotiká...) z kapacitných dôvodov obmedzujú svoje ďalšie dôležité funkcie, ktorými sú u pečene predovšetkým prestavba živín. Preto je podpora ich dobrej kondície pre pevné zdravie veľmi dôležitá.

Očista na prírodnej báze – Pečeň a obličky sa s pomocou osvedčenej kombinácie cdVet bylín, ovocných a zeleninových tinktúr dokážu očistou na prírodnej báze zbaviť nahromadených odpadových látok a tým sa uvoľní ich kapacita pre plnenie ďalších životne dôležitých funkcií.

Zloženie
Extrakt zo žihľavy, extrakt z fialky trojfarebnej (divokej), extrakt z nechtíka, extrakt z arniky.

Doplňkové látky na 1000ml
konzervační prostředek: kyselina citrónová E330 47,5 g, kyselina mléčná E270 47,5 g; senzorické doplňkové látky: tinktura z ginkga 71 g, tiktura z ostropestřce 23,5 g, tinktura z břízy 11,9 g, tinktura ze zlatobýlu 23,5 g.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Žádné umělé vitamíny
Doplněk výživy cdVet Čistič orgánů Toxisan neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky ani syntetické konzervanty. 

Doporučené dávkování na jeden den
Po dobu 8 týdnů denně 1–5 ml podle velikosti psa.
Způsob podávání
Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 50 ml, 100 ml, 250 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.