Citronelový odpudzovač hmyzu cdVet

Kód: CDV3378 CDV3379 CDV33781 CDV33791 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€16,08 €33,09 €57,23 €249,03 od €16,08
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný odpudzovač hmyzu z éterických olejov, vhodný pre šteniatka, mačiatka aj dospelé zvieratá. Chráni spoľahlivo bez chemikálií. Veterinárny prípravok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný odpudzovač hmyzu z éterických olejov, vhodný pre šteniatka, mačiatka aj dospelé zvieratá.  Chráni spoľahlivo bez chemikálií. Veterinárny prípravok.

Ochrana pred parazitmi – cdVet Citronelový odpudzovač hmyzu je čisto prírodný prípravok z éterických olejov, predovšetkým však z citrónového eukalyptu. Vďaka účinným látkam zaisťuje až 6 hodinovú ochranu pred obťažujúcimi vonkajšími parazitmi ako sú komáre, mušky a ovady. Čiastočne taktiež odpudzuje kliešte, blchy a vši.

Univerzálne využitie – Prípravok môžeme používať v prírode, v aute či v byte. Aplikujeme buď samostatne, alebo ako doplnkovú ochranu pri užívaní odpudzovača kliešťov, ktorý sa aplikuje do ušných lalokov a mení tak pach zvieraťa. Odporúča sa ako alternatíva tohto odpudzovača obzvlášť u šteniat a mačiat mladších 12 týždňov a u gravidných sučiek.

Úplne bezpečný – Citronelový odpudzovač hmyzu jednoducho nastriekajte na srsť zvieraťa, prípadne na oblečenie. Prípravok je bezpečný pre šteňatá, mačatá, žriebätá, gravidné a dojčiace zvieracie matky. Neobsahuje žiadne jedy, iné zdraviu škodlivé chemické látky, je aromatický.

Zloženie
Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda alebo mastné rastlinné oleje, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje aktívnu zložku z listov citrónového eukalyptu.

Účinná látka: Citriodiol 100g/l (z oleja eukalyptu citriodora).

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Biocidní přípravek „cdVet Citronelový odpuzovač hmyzu“ neobsahuje žádné syntetické látky >> je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Aplikace a dávkování
Před použitím protřepat.
Tence a rovnoměrně nastříkat na srst zvířete.

Pokyny pro bezpečné zacházení
Uchovávejte mimo dosah dětí!
Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi.
Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku.
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.
Skladujte při teplotách nad 18°C.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 500 ml, 1000 ml, 5000 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.