Dezinfekčný čistič okolia cdVet

Kód: CDV3380 CDV3381 CDV33801 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€17,57 €34,15 €58,46 od €17,57
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný dezinfekčný čistič s citrónovou vôňou. Zabezpečuje hygienickú čistotu a zároveň ničí parazity. Používa sa hlavne na čistenie miest, kde sa zdržujú zvieratá.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný dezinfekčný čistič s citrónovou vôňou. Zabezpečuje hygienickú čistotu a zároveň ničí parazity. Používa sa hlavne na čistenie miest, kde sa zdržujú zvieratá.

Sila z prírody – cdVet Dezinfekčný čistič okolia je prírodný prípravok s olejom z citrónového eukalyptu a s účinnou látkou geraniol z listov citrónovej trávy (citronely), ktorej silná vôňa odpudzuje hmyz. Geraniol naviac ničí hmyzu chitínový pancier a naleptáva jeho dýchacie ústrojenstvo.

Ničí parazity – Tento dezinfekčný čistič má hygienické a dezinfekčné vlastnosti a hubí všetky druhy vonkajších parazitov (blchy, kliešte, vši, švoly, roztoče) a ich larválne štádia v okolí, kde zvieratá bývajú alebo prebývajú (byt, dom, auto, transportný box, psia búda, koterec, stajňa, voliéra, chlievik apod.).

Úplne bezpečný – Tým, že je dezinfekčný čistič okolia z čisto prírodných surovín, je bezpečný pri kontakte so šteňatami, gravidnými a dojčiacimi sučkami, alebo s dospelými psami a taktiež pre ľudí. Neobsahuje žiadne jedy ani iné zdraviu škodlivé chemické látky. Nezanecháva lepkavé stopy a jeho vôňa príjemne prevonia priestor.

Zloženie
Produkt je zložený z čisto prírodných komponentov, ako je voda, emulgátor a rastlinné éterické oleje (koncentrované byliny). Obsahuje aktívnu zložku z listov citrónového eukalyptu a rastliny palmarosa geraniumgrases.

Účinná látka: Geraniol 30 g/l, Citriodiol 40 g/l.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Biocidní přípravek „cdVet Dezinfekční čistič okolí“ neobsahuje žádné syntetické látky, plniva ani konzervanty >> je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Balení: Skleněná tmavá lékárenská lahvička s pumpičkovým rozprašovačem uzavíratelná víčkem.

Aplikace a dávkování
Lahvičku před aplikací důkladně protřepeme.
Tahem sundáme ochranné průhledné víčko.
Při mírném napadení aplikujeme 1krát denně 2 dny po sobě.
Při silném napadení aplikujeme ráno a večer 5 dní po sobě.
Dva stisky rozprašovače stačí na ošetření plochy cca 1 m čtvereční.
Rozprašujeme ze vzdálenosti 50 až 100 cm.

Pokyny pro bezpečné zacházení
Uchovávejte mimo dosah dětí!
Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi.
Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku.
Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.
Skladujte při teplotách nad 18°C.
Obsahuje geraniol. Může způsobovat alergické reakce!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 500 ml, 1000 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.