Egyptský olej z černuchy damašskej cdVet

Kód: CDV3321
Neohodnotené
Značka: cdVet
€23,78
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný výživový doplnok pre psov na podporu imunitného systému a dýchacích orgánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný výživový doplnok pre psov na podporu imunitného systému a dýchacích orgánov.

Černucha damašská – Tzv. čierna rasca čiže černucha je bylina, ktorá pomáhala už za dávnych čias faraónom pri prevencii a liečení mnohých chorôb - odtiaľ jej prezývka ,,čierne zlato faraónov". V odbornej literatúre a v médiach sa pre svoj multitalent stáva stale známejšou.

Kvalita – cdVet Egyptský olej z černuchy pochádza z prvého lisovania za studena z originálnych egyptských semien. Výroba prebieha podľa Nemeckého liekopisu (DAB).

Dýchacie cesty – V oleji z černuchy sú v jedinečnej kombinácii obsiahnuté vitamíny, esenciálne mastné kyseliny a mnoho ďalších hodnotných bioaktívnych látok, ktoré sú ľahko vstrebateľné. Tieto látky sú dôležité o. i. pre správnu funkciu dýchacích ciest, ale i napr. tráviaceho traktu či pokožky a srsti.

Výkon, imunita – Olej z černuchy sa osvedčil o. i. pri dlhodobej záťaži, v tréningovom nasadení, alebo pri celkovo zvýšenej námahe organizmu.

Tip: Výživová podpora a doplnenie hodnotných mastných kyselín a prírodných vitamínov je dôležité hlavne pri rôznych ochoreniach, ako sú napr. alergie, ekzémy a kožné problémy, ťažkosti so srsťou.

Zloženie
100% čistý olej z černuchy damašskej (nigella sativa) lisovaný za studena podľa DAB (Deutsches Artznei Buch / nemecká lekárska kniha).

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Krmná surovina cdVet Egyptský olej z černuchy damašské neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Vedlejší účinky, vznik rezistencí či případné nebezpečí z nechtěného předávkování nejsou známé.

Dávkování
Pes / kočka: denně 2–6 kapek, podle váhy.
Hlodavci a ptáci: denně 1–2 kapky.
Holubi: během zvýšené zátěže (hnízdění, přepeřování nebo během závodů, výstav) 5–7,5 ml na 1 kg krmiva.
Pony a malí koně: denně 5–10 ml.
Jezdečtí koně mezi 400–600 kg: denně 10–20 ml.
Velcí koně podle váhy: 25–30 ml.
 

Skladování
V chladu a temnu – po otevření uchovávejte v lednici, spotřebujte do 3 měsíců.

Nejčastější projevy nedostatku esenciálních mastných kyselin
Kožní problémy, ekzémy, matná srst, lupy.
Vypadávání nebo lámavost srsti.
Zdánlivě alergické svědění.
Trávící potíže.
Pomalé hojení ran.
Dýchací potíže, kašel.
Porušené nervy (nevyrovnanost, neklid).
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka, šteňatá
Obsah: 100 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.