FeliTATZ Imunita cdVet 30 g

Kód: CDV91383
Neohodnotené
Značka: cdVet
€24,69
3 - 7 dní
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kolostrum - jedna z najstarších a najzvláštnejších potravín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolostrum – jedna z nejstarších a nejzvláštnějších potravin

cdVet feliTATZ Imunita (feliTATZ ImmunKraft) je krmná surovina pro kočky, která má oproti jiným doplňkům tu výhodu, že kočkám většinou chutná.

Mlezivo – Obsažené kolostrum, známé také pod pojmem mlezivo či prvotní mléko, je velice šetrně sušené mrazem tak, že neztrácí nic ze svých výživových hodnot. Je to naprosto jedinečná potravina – vedle vitamínů, minerálů, stopových prvků, esenciálních i nesenciálních aminokyselin, dodává kolostrum přirozené imunitní a růstové faktory v ojedinělé rozmanitosti a koncentraci, v jaké se nenachází v žádném jiném rostlinném nebo chemickém produktu!

Hovězí – Záměrně jsme se rozhodli pro kolostrum hovězí, neboť u krav je (na rozdíl od ovcí a koz) během prvních kojení častý relativně vysoký přebytek, takže dostatečné množství mleziva má k dispozici i telátko.

Tip: feliTATZ Imunita kočkám většinou chutná a zároveň chuť k jídlu podporuje.

Složení
100% hovězí kolostrum, mrazem sušené.

Přidané chemické látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet feliTATZ ImmunKraft neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se pouze o komponenty vypsané ve složení.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 45 %.

Doporučené denní dávkování
Denně 1 odměrka.
1 odměrka odpovídá přibližně 0,6 g.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre mačky
Zviera: mačka
Obsah: 30 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.