FeliTATZ Senior cdVet 70 g

Kód: CDV91386
Neohodnotené
Značka: cdVet
€18,09
3 - 7 dní
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Potrebná starostlivosť starších mačiek a mačiek v rekonvalescencii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Potřebné zaopatření starších koček a koček v rekonvalescenci

cdVet feliTATZ Senior je doplňkové krmivo pro kočky, které je vhodné jako doplněk terapie pro zvířata, která se zotavují např. po nemoci nebo operaci, pro starší zvířata, nebo při celkové slabosti, při nedostatku agility, při větší zátěži apod.

Účinné látky – cdVet feliTATZ Senior je čistě přírodní doplněk, který zaopatřuje organismus kvalitními bylinami, vitamínem E, selenem, aminokyselinami, elektrolyty, esenciálními mastnými kyselinami a železem. Efektivně zaopatřuje především starší zvířata či kočky ve větší zátěži. Optimální zaopatření vitamíny, minerály, stopovými prvky a dalšími vitálními látkami podporuje fyziologické funkce orgánů a metabolické procesy, které bývají často oslabené především u starších zvířat.

Složení
Lněné semínko, pivovarské mláto, hloh, pivovarské kvasnice, ostropestřec nať, březový list, kopřiva nať, zázvor, pampeliška, ginkgo.

Doplňkové látky na kg
Nutriční doplňkové látky: L-Lysin-Monohydrochlorid 130g, DL-Methionin 55 g.

Přidané chemické látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet feliTATZ Senior neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se pouze o komponenty vypsané ve složení.

Analytické složky a obsahy
Hrubý potein 31,2 % • hrubý tuk 15,4 % • hrubá vláknina 11,5 % • hrubý popel 5,4 %.

Doporučené denní dávkování
1 špetka/špička nože do krmiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre mačky
Zviera: mačka
Obsah: 70 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.