FeliTATZ Srsť 50 ml

Kód: CDV91385
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,49
Momentálne nedostupné
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Zmes kvalitných šetrne lisovaných olejov pre lesklú srsť mačiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Směs kvalitních šerně lisovaných olejů pro lesklou srst

cdVet feliTATZ Srst (feliTATZ FellGlanz) je doplňkové krmivo pro kočky vyrobené smícháním hodnotných rostlinných olejů v bio-kvalitě a vynikajícího lososového oleje.

Kvalita – Všechny oleje jsou lisovány velice šetrně, tak aby vznikalo co nejméně tepla a bylo zachováno co nejvíce vitálních látek. Oleje jsou koncentrovanými zdroji např. některých v tuku rozpustných vitamínů, ale také esenciálních mastných kyselin.

Nenasycené mastné kyseliny – Bio konopný olej se vyznačuje harmonickým poměrem omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Stejně důležité jsou ale i další přimíchané funkční oleje: bio pupalkový olej je zvláště hodnotný svým obsahem kyseliny linolové (ALA) a gama-linolenové (GLA), bio arganový olej je zase skvělý pro obsah přírodních tokoferolů (vitamín E). Díky této kombinaciz čistě přírodních přísad je olej feliTATZ Srst úžasným zdrojem důležitých živin v jediném produktu.

Tip: feliTATZ Srst skladujte po otevření v chladu a temnu a spotřebujte do 6 týdnů!

Složení
Lososový olej, bio-konopný olej*, bio-pupalkový olej*, bio-arganový olej* za studena lisováno.

* 50 % přísad pochází z ekologického zemědělství ÖKO kontrolní organizace: DE-ÖKO-001 zemědělská produkce EU/mimo EU.

Přidané chemické látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet feliTATZ FellGlanz neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se pouze o komponenty vypsané ve složení.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein < 0,3 % • hrubé oleje a tuky 99,6 % • hrubá vláknina < 0,5 % • hrubý popel < 0,4 %.

Doporučené denní dávkování
1 čajová lžička denně do krmiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre mačky
Zviera: mačka
Obsah: 50 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.