Fit BARF Črevná flóra plus cdVet

Kód: CDV3774 CDV9137 CDV3775 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,44 €34,15 €20,50 od €14,44
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživová podpora črevnej mikroflóry pre psy a mačky, zlepšuje črevnú peristaltiku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživová podpora črevnej mikroflóry pre psy a mačky, zlepšuje črevnú peristaltiku.

Fermentované byliny – „cdVet Črevná flóra plus“ (Darmflora plus) je čisto prírodné tekuté doplnkové krmivo pre psy a mačky, špeciálne vyvinuté pre podporu kondície čriev, predovšetkým pokiaľ je mikroflóra narušená nesprávnou výživou a zvieratá majú ťažkosti s trávením. Ide o fermentované byliny, ktoré dokážu nahradiť napr. zelené neprané držky.

Podpora imunity – V črevách sa nachádza miliarda najmenších mikroorganizmov: patogénnych a zdravých, ako sú napr. baktérie mliečneho kvasenia. Tieto ,,dobré" baktérie sú usilovnými pomocníkmi imunitného systému a majú pozitívny vplyv na tráviace šťavy, enzýmy a črevnú sliznicu. Pomáhajú ničiť a vytláčať choroboplodné zárodky a tým podporujú zdravú črevnú flóru.

Dobré trávenie – Zdravá črevná flóra naviac podporuje dobré trávenie. Baktérie potravu natrávia resp. ,,otvoria" a živiny sú potom črevnou sliznicou ľahšie vstrebávané. Tento doplnok je vhodný obzvlášť po kúrach s antibiotikami alebo odčervovacími tabletami. Antibiotiká často nerozlišujú medzi ,,dobrými" a ,,zlými" baktériami a narušujú ochrannú funkciu čriev.

Zloženie
Fermentované byliny: mäta prieporna, tymián, žihľava, ibiš, senovka grécka, echinacea, oregano, čakanka, rebríček, lipkavec.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Střevní flóra plus“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 0,3 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý tuk 0,3 %, hrubý popel 0,5 %, vlhkost 94,9 %.

Dávkování – 1 až 2krát týdně přidejte do krmiva:
Kočka, malý pes do cca 3 kg: 1 až 2 ml
Pes 3 až 15 kg: 2 až 5 ml
Pes 15 až 30 kg: 4 až 9 ml
Pes nad 30 kg: 8 až 20 ml
Chraňte před mrazem a horkem.

Po otevření doporučujeme skladovat v chladničce a zkrmit do cca 6 týdnů.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml, 2500 ml, 5000 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.