Fit BARF Korenie cdVet 50 g

Kód: CDV3660
Neohodnotené
Značka: cdVet
€9,48
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kuchynské bylinky na každý deň. Vyvážená zmes pre barfovanie, ktorá môže pomôcť s akceptáciou kŕmenia, napríklad pri prechode na novú stravu, alebo u starších psov so zhoršeným čuchom a chuťou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kuchynské bylinky pre každý deň

cdVet Fit-BARF Korenie (cdVet Fit-BARF Würzmix) je vyvážená zmes pre barfovanie, ktorá môže pomôcť s akceptáciou kŕmenia, napríklad pri prechode na novú stravu, alebo u starších psov so zhoršeným čuchom a chuťou.

Zloženie
Medovka, rozmarín, petržlen, šalvia, majoránka, tymián.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
1Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Fit-BARF Koření neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Vyrobeno je pouze z přírodních komponentů. 

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 10,3 % • hrubý protein 11,2 % • hrubý tuk 4,3 % • hrubá vláknina 17,8 % • popel nerozpustný v kyselině solné 2,5 %.

Doporučené dávkování
Denně 1 špetka do krmení.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 50 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.