Fit BARF Ľanový krmný olej cdVet

Kód: CDV33316 CDV3698 CDV3699 CDV3697 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€15,23 €25,25 €37,12 €18,14 od €15,23
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Rastlinný olej pre základné doplnenie výživy v oblasti esenciálnych mastných kyselín, ktorý je zároveň koncipovaný ako optimálny nosič energie. Dopĺňa každý druh výživy pre psov. Má vyvážený pomer nenasýtených mastných kyselín, zdroj energie a vitálnych látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyvážený pomer nenasýtených mastných kyselín, zdroj energie a vitálnych látok.

Mastné kyseliny – „cdVet Fit-BARF Ľanový olej“ (Futter-Öl) je rastlinný olej pre základné doplnenie výživy v oblasti esenciálnych mastných kyselín, ktorý je zároveň koncipovaný ako optimálny nosič energie. Dopĺňa každý druh výživy (hotová, surová, varená). Ideálny je však predovšetkým ako pravidelný doplnok ku surovej strave (BARF), kde zjednodušuje zaopatrovanie rôznych druhov olejov.

Esenciálne živiny – Tento širokospektrálny olej je zložený z veľmi kvalitných za studena lisovaných rastlinných olejov. Základ tvorí za studena lisovaný ľanový olej v potravinárskej kvalite. Ďalej obsiahnuté funkčné (terapeutické) oleje (pupalkový, zo pšeničných klíčkov, z tekvicových semiačok a olej arganový) zaisťujú rozšírené zaopatrenie organizmu mnohými vitálnymi látkami.

Za studena lisované – Oleje sú lisované šetrne podľa DAB – Deutsches Artznei Buch (Nemecká lekárska kniha) čo garantuje zachovanie hodnôt obsiahnutých prírodných látok a vylučuje prítomnosť karcinogénov.

Zloženie
Ľanový olej, pupalkový olej, olej zo pšeničných klíčkov, olej z tekvicových semienok, arganový olej.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Fit-BARF Lněný olej“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein < 0,3 %, hrubý tuk 99,6 %, hrubá vláknina < 0,5 %, hrubý popel < 0,4 %.

Dávkování na jeden den 
malí psi ½ čajové lžičky
střední psi 1 čajová lžička
velcí psi 1 a ½ čajové lžičky
 

Skladování a spotřeba
Po otevření olej spotřebujeme do šesti týdnů a současně olej po otevření uchováváme v chladnu a v temnu (nejlépe v chladničce).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.