Fit BARF Ľanový krmný olej cdVet

Kód: CDV33316 CDV3698 CDV3699 CDV3697 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€13,76 €23,13 €36,41 €16,91 od €13,76
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vývážený pomer nenasýtených mastných kyselín, zdroj energie a vitálnych látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyvážený poměr nenasycených mastných kyselin, zdroj energie a vitálních látek.

Mastné kyseliny – „cdVet Fit-BARF Lněný olej“ (Futter-Öl) je rostlinný olej pro základní doplnění výživy v oblasti esenciálních mastných kyselin, který je zároveň koncipován jako optimální nosič energie. Doplňuje každý druh výživy (hotová, syrová, vařená). Ideální je však především jako pravidelný doplněk k syrové stravě (BARF), kde zjednodušuje opatřování různých druhů olejů.

Esenciální živiny – Tento širokospektrální olej je složen z velmi kvalitních, za studena lisovaných rostlinných olejů. Základ tvoří za studena lisovaný lněný olej v potravinářské kvalitě. Dále obsažené funkční (terapeutické) oleje (pupalkový, z pšeničných klíčků, z dýňových semínek a olej arganový) zajišťují rozšířené zaopatření organismu mnoha vitálními látkami.

Za studena lisované – Oleje jsou lisovány šetrně podle DAB – Deutsches Artznei Buch (Německá lékařská kniha) což garantuje zachování hodnot obsažených přírodních látek a vylučuje přítomnost karcinogenů.

Složení
Lněný olej, pupalkový olej, olej z pšeničných klíčků, olej z dýňových semínek, arganový olej.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Fit-BARF Lněný olej“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein < 0,3 %, hrubý tuk 99,6 %, hrubá vláknina < 0,5 %, hrubý popel < 0,4 %.

Dávkování na jeden den 
malí psi ½ čajové lžičky
střední psi 1 čajová lžička
velcí psi 1 a ½ čajové lžičky
 

Skladování a spotřeba
Po otevření olej spotřebujeme do šesti týdnů a současně olej po otevření uchováváme v chladnu a v temnu (nejlépe v chladničce).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.