Fit BARF Mineral cdVet

Kód: CDV36953 CDV36952 CDV36951 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€31,38 €23,76 €17,68 od €17,68
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Minerálne krmivo ako náhrada kostí, prírodný doplnok vápnika, minerálov a vitamínov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerální krmivo jako náhrada kostí, přírodní doplnění vápníku, minerálních látek a vitamínů.

Obnova zdraví – „cdVet Fit-BARF Mineral“ je sypký doplněk výživy, který dodává tělu vápník a zajišťuje široké zaopatření v oblasti minerálních látek, stopových prvků a vitamínů. Tím podporuje fyziologické funkce všech orgánů a procesy látkové výměny což přispívá k udržení nebo obnově zdraví.

Vaječné skořápky – Obsažené vaječné skořápky jsou dobrým zdrojem přirozeného živočišného vápníku. Zaopatřují organismus při syrové výživě BARF v případě, kdy podáváme psovi málo syrových kostí, nebo když je v růstu. Minerální krmivo je vhodné také pro kojící feny.

Minerály a vitamíny – Další zdroje přírodních minerálních látek a stopových prvků tvoří v tomto doplňku výživy mořské řasy (vitamíny A, B, C, vápník, zinek, hořčík, železo, jód a chróm), kvasnice (fosfor, draslík, železo, měď a zinek) a výtažky z hroznových jader (antioxidanty, bioaktivní flavonoidy).

Složení
Skořápky z vajec (jemně namleté pro snadnou stravitelnost), zvápenatělé mořské řasy, mořské řasy, pivovarské kvasnice, sladový květ, extrahovaná hroznová jadérka.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Minerální krmivo „cdVet Fit-BARF Mineral“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 69,0 %, hrubá vláknina 4,0 %, hrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 1,0 %, vápník 27 %, fosfor < 0,25 %, sodík 0,5 %.

Dávkování na jeden den
psi: 1 odměrka na 10 kg tělesné váhy
kočky: ½ odměrky vmíchat do krmiva
1 odměrka odpovídá cca 1,6 g.

Do misky vedle krmiva
Zkušení chovatelé dávají cdVet Mineral v nekovové misce vedle krmiva a pes (kočka) se sám obsluhuje. Naučíme-li svého psa nebo kočku na tento způsob samoobsluhy, pak si naše zvíře vezme jen množství, které skutečně potřebuje. Navíc tak ušetříme manipulační čas s dávkováním a přidáváním do krmiva. Samoobslužným podáváním navíc často zefektivníme spotřebu cdVet Mineralu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 300 g, 600 g, 1000 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.