Fit BARF Mineral cdVet

Kód: CDV36953 CDV36952 CDV36951 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€31,38 €23,76 €17,68 od €17,68
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Minerálne krmivo pre psov ako náhrada kostí, prírodný doplnok vápnika, minerálov a vitamínov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerálne krmivo pre psov ako náhrada kostí, prírodné doplnenie vápniku, minerálnych látok a vitamínov.

Obnova zdravia – „cdVet Fit-BARF Mineral“ je sypký doplnok výživy, ktorý dodáva telu vápnik a zaisťuje široké zaopatrenie v oblasti minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov. Tým podporuje fyziologické funkcie všetkých orgánov a procesy látkovej výmeny, čo prispieva k udržaniu alebo obnove zdravia.

Vaječné škrupiny – Obsiahnuté vaječné škrupiny sú dobrým zdrojom prirodzeného živočíšneho vápniku. Zaopatrujú organizmus pri surovej výžive BARF v prípade, kedy podávame psovi málo surových kostí, alebo keď je v raste. Minerálne krmivo je vhodné taktiež pre dojčiace sučky.

Minerály a vitamíny – Ďalšie zdroje prírodných minerálnych látok a stopových prvkov tvoria v tomto doplnku výživy morské riasy (vitamíny A, B, C, vápník, zinok, horčík, železo, jód a chróm), kvasnice (fosfor, draslík, železo, meď a zinok) a výťažky z hroznových jadier (antioxidanty, bioaktívne flavonoidy).

Zloženie
Škrupiny z vajec (jemne namleté pre ľahkú stráviteľnosť), zvapenátené morské riasy, morské riasy, pivovarské kvasnice, sladový kvet, extrahované hroznové jadierka.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Minerální krmivo „cdVet Fit-BARF Mineral“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 69,0 %, hrubá vláknina 4,0 %, hrubý protein 7,5 %, hrubý tuk 1,0 %, vápník 27 %, fosfor < 0,25 %, sodík 0,5 %.

Dávkování na jeden den
psi: 1 odměrka na 10 kg tělesné váhy
kočky: ½ odměrky vmíchat do krmiva
1 odměrka odpovídá cca 1,6 g.

Do misky vedle krmiva
Zkušení chovatelé dávají cdVet Mineral v nekovové misce vedle krmiva a pes (kočka) se sám obsluhuje. Naučíme-li svého psa nebo kočku na tento způsob samoobsluhy, pak si naše zvíře vezme jen množství, které skutečně potřebuje. Navíc tak ušetříme manipulační čas s dávkováním a přidáváním do krmiva. Samoobslužným podáváním navíc často zefektivníme spotřebu cdVet Mineralu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 300 g, 600 g, 1000 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.