Rybí olej pre psy a mačky cdVet

Kód: CDV3654 CDV3656 CDV3655 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€16,55 €41,03 €25,09 od €16,55
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

100 % prírodná zmes olejov vrátane oleja z treščej pečene slúži ako doplnok výživy pre psov. Obsahuje cenné vitamíny D, E, K, A a esenciálne mastné kyseliny.

Detailné informácie

Podrobný popis

100% prírodná zmes olejov vrátane oleja z treščej pečene

Rybí olej je doplnkové krmivo pre psy a mačky, ktoré obsahuje kvalitné a šetrne lisované oleje z konopných semiačok, z treščej pečene a z pupalky.

Tieto oleje sú skvelým zdrojom v tuku rozpustných vitamínov D, E, K, A (predovšetkým olej z treščej pečene), a zmes je vytvorená tak, aby rovnomerne zásobovala organizmus potrebnými esenciálnymi mastnými kyselinami.

Tip: Rybí olej výživovo podporuje predovšetkým vyrovnané hospodárenie organizmu s vápnikom, podporuje silné kosti a zuby, imunitný systém. Tiež je dobrý zdroj energie.

Zloženie
Konopný olej, olej z treščej pečene, pupalkový olej.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein < 0,3 % • hrubé oleje a tuky 99,6 % • hrubá vláknina < 0,5 % • hrubý popel < 0,4 %.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové Krmivo cdVet Fit-BARF Olej D3 neobsahuje žádné syntetické látky. Je vyroben z čistě přírodních komponentů.

Doporučené dávkování
1–2 x týdně
Kočky a malí psi: ½ čajové lžičky
Středně velcí psi: 1 čajová lžička
Velcí psi: 1½ čajové lžičky
Při každodenním podávání doporučujeme dobu podávání 4–6 týdnů.

Po otevření skladujte v chladu a temnu a spotřebujte do 6 týdnů!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 250 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.