Fit BARF Olej z Treščej pečene cdVet

Kód: CDV3702 CDV3704 CDV3703 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€12,95 €30,51 €20,78 od €12,95
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Za studena lisovaný olej s vysokým obsahom omega-3 nenasýtených mastných kyselín a vitamíny A a D. Výživový doplnok pre psov a mačky na doplnenie vitamínov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Za studena lisovaný olej s vysokým obsahom omega-3 nenasýtených mastných kyselín a vitamíny A a D.

Výživový doplnok pre psov a mačky na doplnenie vitamínov.

Fit-BARF Olej z treščej pečene je prirodzený, vysoko hodnotný dodávateľ omega-3 mastných kyselín (napr. kyseliny linolenovej) a vitamínov D a A (retinol). Tieto nenasýtené mastné kyseliny si organizmus nevie sám vytvoriť. Preto sa im hovorí esenciálne a musia sa organizmu dopĺňať výživou.

Vitamíny – vitamín A pomáha udržať zdravú pokožku a sliznice. Je nevyhnutný pre dobré videnie a pre správnu funkciu metabolizmu železa a taktiež pre silný imunitný systém, kde hrá veľmi významnú úlohu. Vitamín D prispieva k ukladaniu vápnika a fosforu v kostnom tkanive a tým môže pomôcť budovať a udržovať silné a zdravé kosti a zuby.

Šetrné lisovanie – Olej z treščej pečene je lisovaný šetrne podľa DAB – Deutsches Artznei Buch (nemecký liekopis), čo garantuje zachovanie hodnôt obsiahnutých prírodných látok a vylučuje prítomnosť karcinogénov.

Zloženie
100% rybí olej z treščej pečene.


Krmná surovina „cdVet Fit-BARF Olej z tresčích jater“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Je složena pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímána a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Dávkování – 2krát týdně:
Podáváme pouze 2krát týdně (optimální dávka vitamínu A a D). Ve volných dnech podáváme některý z rostlinných olejů.

kočka a malý pes do 10 kg: ½ čajové lžičky
střední pes 10 až 30 kg: 1 čajová lžička
velký pes nad 30 kg: 1 a ½ čajové lžičky
Pokud se rozhodnete olej podávat denně (např. z důvodu trvanlivosti), doporučujeme podávat po dobu maximálně 4 až 6 týdnů.

Skladování oleje
Po otevření uchovávejte olej v chladu a v temnu (nejlépe v chladničce) a spotřebujte do 6 týdnů.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 250 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.