Fit BARF Ovocie cdVet

Kód: CDV33314 CDV3709 CDV3710 CDV3711 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€9,74 €14,57 €24,33 €63,02 od €9,74
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Zdravá alternatíva k zelenine - bez obilnín, zabezpečí pestrosť a vyváženosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdravá alternativa k zelenině – bez obilnin, zajišťuje pestrost a vyváženost.

Sušené ovoce – „cdVet Fit-BARF Ovoce“ (Fit-BARF Obst) je doplňkové krmivo pro psy, kterým můžete nahradit obvyklé množství čerstvého ovoce při krmení syrovou stravou. Doplněk je vyrobený z vybraných přísad tak, aby pomohl optimálně zaopatřit a doplnit denní krmnou dávku BARFu.

Očista střev – Kvalitní ovoce (černý jeřáb, jablka, jahody, černý rybíz) je zdrojem balastních látek důležitých pro očistu střev a doplňuje o vitamíny každý druh výživy (hotová, syrová, vařená). Ideální je pravidelné podávání k syrové stravě BARF, tato forma je jednodušší z hlediska přípravy, skladování a shánění čerstvého ovoce.

Zachování vitamínů – Zdařilá receptura je obohacena o pivovarské kvasnice a zvápenatělé mořské řasy. Proto výborně zaopatřuje organismus také v oblasti přírodních vitamínů (E, A, K, C, niacin, riboflavin, kyselina listová), flavonoidů, balastních a minerálních látek. Ovoce je pro zachování enzymů a vitamínů sušeno při teplotě do 40 °C.

Složení
Dřeň z aronie (temnoplodec, černý jeřáb), jablečná dřeň 20,5 %,  jahodová dřeň, černorybízová dřeň, šípkové slupky, sladový květ, pivovarské kvasnice.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Fit-BARF Ovoce“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 3,4 %, hrubý protein 11 %, hrubé oleje a tuky 6,1 %, hrubá vláknina 25,9 %, vápník 0,33 %, fosfor 0,26 %.

Balení: plastová dóza s víkem.

Dávkování - 1 až 2krát týdně (náhrada obvyklého množství ovoce):
malí psi 1 odměrka
střední psi 2 odměrky
velcí psi 3 odměrky
Jedna zarovnaná odměrka (nebo jedna čajová lžička) odpovídá hmotnosti cca 4,5 g

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 100 g, 350 g, 700 g, 2500 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.