Fit BARF Ovocie cdVet

Kód: CDV33314 CDV3709 CDV3710 CDV3711 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€63,02 od €12,77 - - - –2 % až –2 %
cdvet fit barf ovoce original
€63,02 od €12,77 - - - –2 % až –2 % €12,77 €15,23 €25,01 €61,47 od €12,77
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Sušené ovocie je doplnkové krmivo pre psy, ktorým môžete nahradiť obvyklé množstvo čerstvého ovocia pri kŕmení surovou ale aj varenou stravou. Dopĺňa v strave dôležité vitamíny ako aj vlákninu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušené ovocie je doplnkové krmivo pre psy, ktorým môžete nahradiť obvyklé množstvo čerstvého ovocia pri kŕmení surovou ale aj varenou stravou. Doplnok je vyrobený tak, aby pomohol optimálne zaopatriť a doplniť dennú krmnú dávku BARFu.

Očista čriev – Kvalitné ovocie (arónia, jablká, jahody, čierne ríbezle) je zdrojom balastných látok dôležitých pre očistu čriev a dopĺňa o vitamíny každý druh výživy (hotová, surová, varená). Ideálne je pravidelné podávanie k surovej strave BARF, táto forma je jednoduchšia z hľadiska prípravy, skladovania a zháňania čerstvého ovocia.

Zachovanie vitamínov – Vydarená receptúra je obohatená o pivovarské kvasnice a zvápenatené morské riasy. Preto výborne zaopatruje organizmus taktiež v oblasti prírodných vitamínov (E, A, K, C, niacín, riboflavín, kyselina listová), flavonoidov, balastných a minerálnych látok. Ovocie je pre zachovanie enzýmov a vitamínov sušené pri teplote do 40 °C.

Zloženie
Dreň z arónie čiernoplodej (temnoplodec, čierny žeriav), jablková dreň 20,5 %,  jahodová dreň, dreň z čiernej ríbezle, šípkové šupky, sladový kvet, pivovarské kvasnice, zvapenátené morské riasy.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Fit-BARF Ovoce“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 3,4 %, hrubý protein 11 %, hrubé oleje a tuky 6,1 %, hrubá vláknina 25,9 %, vápník 0,33 %, fosfor 0,26 %.

Balení: plastová dóza s víkem.

Dávkování - 1 až 2krát týdně (náhrada obvyklého množství ovoce):
malí psi 1 odměrka
střední psi 2 odměrky
velcí psi 3 odměrky
Jedna zarovnaná odměrka (nebo jedna čajová lžička) odpovídá hmotnosti cca 4,5 g

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 100 g, 350 g, 700 g, 2500 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.