Fit BARF Sensitive cdVet

Kód: CDV33315 CDV3718 CDV9134 CDV9135 CDV9136 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€6,88 €13,09 €19,48 €35,17 €74,55 od €6,88
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživový doplnok pre psy na doplnenie vitamínov, esenciálnych mastných kyselín a vlákniny pri kŕmení psa surovou alebo varenou stravou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fit-BARF Sensitive je doplnok výživy zo zeleniny (topinambur, repa, mrkva), zo semienok ľanu a černuchy damašskej, z kvasníc, klíčkov a z cdVet bylín (žihľava, breza, ostropestrec, púpava), ktorý optimálne dopĺňa každý druh výživy (hotová, surová, varená) o vitamíny skupín A, E, B, esenciálne mastné kyseliny a o vlákninu (dôležité pre kondíciu a očistu čriev).

Jednoduchosť

Moderná receptúra podporuje látkovú výmenu a trávenie, čo zjednodušuje prípravu vyváženej stravy pre psa.  Hlavne pri kŕmení surovým mäsom (BARF) uľahčuje Fit BARF Sensitive ťažké a časovo náročné opatrovanie a dávkovanie zeleniny, alebo rozličných doplnkov (semienka, oleje, morské riasy, kvasnice, klíčky, byliny, atď).

Diéta a vyváženosť

Diétny a vyvážený – Fit-BARF Sensitive neobsahuje obilniny, preto je vhodný pri redukčnej diéte, pri ťažkostiach s pankreasom (slinivka brušná), pri cukrovke a ostatných poruchách látkovej výmeny. Pri pravidelnom prikrmovaní (3 až 5krát týždenne) prináša do jedálnička okrem vítaného spestrenia taktiež potrebnú vyváženosť. Zelenina pre Fit BARF Sensitive je pre zachovanie enzýmov a vitamínov sušená pri teplote 40 °C.

Zloženie
Topinambur hľuznatý, mrkva mletá, červená repa, ľanové semiačka, semená z černuchy damašskej, sladové klíčky, pivovarské kvasnice, žihľava vňať, brezový list, ostropestrec mariánsky vňať, púpava lekárska vňať, púpava lekárska koreň.

Technologická doplňková látka na 1 kg: bentonit 1m558i 10 g.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Fit-BARF Sensitive“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 7,0 %, hrubá vláknina 23,0 %, vápník 1,21 %, hrubé oleje a tuky 5,8 %, hrubý popel 8,6 %, fosfor 0,20 %.

Balení: plastová dóza s víkem.

Poměr čerstvé a sušené zeleniny – Hmotnostní poměr podávané čerstvé zeleniny (ovoce) při syrové nebo vařené výživě tvoří 10 až 25 procent (při krmení suchým krmivem je hmotnostní poměr syrové zeleniny 30 až 50 procent). CdVet Fit-BARF Sensitive podáváme (protože je sušený) v množství, které odpovídá 10 až 15 procentům obvyklého podílu syrové zeleniny nebo ovoce v krmné denní dávce:

Dávkování na jeden den – Běžné množství zeleniny nahraďte:
kočka a malý pes do 10 kg: 1 odměrka
střední pes 10 až 30 kg: 2 odměrky
velký pes nad 30 kg: 3 odměrky
Jedna zarovnaná odměrka (nebo jedna čajová lžička) odpovídá hmotnosti cca 4,5 g.

Celkové množství bentonitu nesmí v kompletním krmivu přesáhnout maximální povolené množství 20 000 mg/kg kompletního krmiva.

Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 100 g, 350 g, 700 g, 2000 g, 5500 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.