Fit BARF Šípkové šupky cdVet

Kód: CDV36966 CDV36967 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€16,06 €24,31 od €16,06
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Veľa vitamínu C a karotenoidov, vlákniny podporuje peristaltiku a čistotu čriev.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hodně vitamínu C a karotenoidy, vláknina – podporuje peristaltiku a čistotu střev. 

Nejen vitamín C – cdVet Fit-BARF Šípkové slupky (Fit-BARF Hagebuttenschalen) je sypký doplněk výživy pro psy vhodný zejména k syrové výživě BARF. Tento doplněk výživy je bohatý na vitamín C, karotenoidy, ovocné kyseliny a pektiny.

Vláknina – Velký obsah vlákniny podporuje peristaltiku a čistotu střev a tím i pomáhá zlepšovat imunitu. Podání je jednoduché, jemně namleté šípkové slupky se snadno obalují na syrové maso nebo je lehce zapracujeme do masa mletého.

Složení
Jemně namleté slupky šípku.

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Analytické složky
Hrubá vláknina 14,9 %.

Doporučené dávkování
1 g na 5 kg tělesné hmotnosti psa (1 odměrka odpovídá hmotnosti cca 1 g).

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 500 g, 800 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.