Fit BARF Vaječné škrupinky cdVet

Kód: CDV36964 CDV36963 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€19,52 od €12,83 - –34 % až –34 %
cdvet fit barf vajecne skorapky original
€19,52 od €12,83 - –34 % až –34 % €21,36 €12,83 od €12,83
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prirodzená alternatíva doplnenia vápnika vo výžive psov a mačiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fit BARF Vaječné škrupiny sú prirodzený, dobre vstrebateľný zdroj vápnika. Vápnik hrá vo výžive psov a mačiek dôležitú úlohu. Jeho dostatok môžeme zabezpečiť  kŕmením dostatočného množstva surových mäsitých kostí, alebo mletými škrupinami vajec.

Náhrada kostí – Nie každý pes však chce alebo môže žrať kosti a u mačiek taktiež nie je kŕmenie surovými kosťami alebo skrmovanie celých zvierat (myši, kuriatka) vždy bezproblémové. Vaječné škrupiny sú dobrým zdrojom vápniku živočíšneho pôvodu, ktorý efektívne nahrádza surové kosti pri kŕmení surovou stravou BARF.

Jednoduché podávanie – Jemne namleté škrupiny z vajec sa ľahko obaľujú na surové mäso alebo ich ľahko zapracujeme do mäsa mletého. Pre široké základné zaopatrenie ďalších potrebných minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov je vhodné do kŕmnej dávky pridávať taktiež ešte doplnok výživy cdVetFit-Barf Mineral.

Zloženie
100% škrupiny z vajec (jemne namleté pre ľahkú stráviteľnosť).

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ

Analytické složky
Hrubý popel 95,9 % • vápník 37,1 %.

Doporučené dávkování
1 gram cdVet Fit-Barf Vaječných skořápek obsahuje cca 370 mg vápníku

Denní potřeba vápníku je zhruba 50–90 mg na jeden kilogram tělesné váhy.

Březí a laktující feny/kočky, stejně jako štěňata/koťata v růstu (po odstavení) potřebují až 180 mg na jeden kilogram tělesné váhy.

1 zarovnaná odměrka odpovídá hmotnosti cca 2 g.

1 zarovnaná čajová lžička odpovídá hmotnosti cca 5,2 g.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 350 g, 1000 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.