Fit BARF Vaječné škrupinky cdVet

Kód: CDV36964
Neohodnotené
Značka: cdVet
€19,52
3 - 7 dní
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prirodzená alternatíva doplnenia vápnika miesto surových kosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Přirozená alternativa zaopatření vápníkem místo syrových kostí, nejen při BARFu

cdVet Fit- BARF Vaječné skořápky (Fit- BARF Eierschalenpulver) jsou přirozený, dobře vstřebatelný zdroj vápníku. Zaopatření vápníkem hraje ve výživě psů a koček důležitou roli - můžeme jej dosáhnout krmením dostatečného množství syrových masitých kostí, nebo mletými skořápkami z vajec.

Náhrada kostí – Ne každý pes však chce nebo může žrát kosti a u koček také není krmení syrovými kostmi nebo zkrmování celých zvířat (myši, kuřátka) vždy bezproblémové. Vaječné skořápky jsou dobrým zdrojem vápníku živočišného původu, který efektivně nahrazuje syrové kosti při krmení syrovou stravou BARF.

Snadné podávání – Jemně namleté skořápky z vajec se snadno obalují na syrové maso nebo je lehce zapracujeme do masa mletého. Pro široké základní zaopatření dalších potřebných minerálních látek, stopových prvků a vitamínů je vhodné do krmné dávky přidávat také ještě doplněk výživy cdVetFit-Barf Mineral.

Složení
100% skořápky z vajec (jemně namleté pro snadnou stravitelnost).

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
 

Analytické složky
Hrubý popel 95,9 % • vápník 37,1 %.

Doporučené dávkování
1 gram cdVet Fit-Barf Vaječných skořápek obsahuje cca 370 mg vápníku

Denní potřeba vápníku je zhruba 50–90 mg na jeden kilogram tělesné váhy.

Březí a laktující feny/kočky, stejně jako štěňata/koťata v růstu (po odstavení) potřebují až 180 mg na jeden kilogram tělesné váhy.

1 zarovnaná odměrka odpovídá hmotnosti cca 2 g.

1 zarovnaná čajová lžička odpovídá hmotnosti cca 5,2 g.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 350 g, 1000 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.