Fit BARF Záhradný mix cdVet

Kód: CDV3657 CDV3658 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€13,71 €21,57 od €13,71
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Jemný prášok, alternatíva pre psov, ktorí odmietajú čerstvú zeleninu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemný prášek – alternativa pro psy, kteří odmítají čerstvou zeleninu

cdVet Fit-BARF Zahradní mix (v originále Fit-BARF QuerBeet aneb „Napříč záhonem“), je doplňkové krmivo pro psy, kterým můžete nahradit doporučené množství zeleniny při krmení syrovou stravou. Doplněk je vyrobený z vybraných přísad tak, aby pomohl optimálně zaopatřit a doplnit denní krmnou dávku barfu.

Prášek – Produkt je ve formě jemného rášku, který lze dobře smíchat s masem, takže tvoří alternativu například pro psy, kteří odmítají čerstvou zeleninu.

TIP: Doporučujeme v kombinaci s cdVet Micro Mineralem, který dobře doplňuje jídelníček z čerstvých surovin o minerální látky, vitamíny, stopové prvky a další důležité živiny.

Balení v plastové dóze s víkem.

Složení
Travní a bobovité rostliny, byliny, jablečné výlisky, mrkvové výlisky 10 %, amarant 5 %, brokolice 5%, lněné semínko 5 %, pastinák, dýně 3 %, pšeničné klíčky, cuketa, kůra z jilmu, rybízové výlisky, výlisky z aronie, celer 1,2%

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Fit-BARF Zahradní mix neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Vyrobeno je pouze z čistě přírodních komponentů.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 13,4 % • hrubá vláknina 16,4 % • hrubé oleje a tuky 5 % • hrubý popel 6,2 %.

Doporučené dávkování
Obvyklé denní množství zeleniny nahraďte:

Malí psi 1 odměrka.
Střední psi 2 odměrky.
Velcí psi 3 odměrky.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 320 g, 640 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.