Fit BARF Záhradný mix cdVet

Kód: CDV3657 CDV3658 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,53 €22,86 od €14,53
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnkové krmivo pre psy, ktoré odmietajú v surovej strave čerstvú zeleninu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnkové krmivo pre psy, ktoré odmietajú v surovej strave čerstvú zeleninu.

Fit-BARF Zahradný mix je doplnkové krmivo pre psy, ktorým môžete nahradiť odporúčané množstvo zeleniny pri kŕmení surovou stravou. Doplnok je vyrobený z vybraných prísad tak, aby pomohol optimálne zaopatriť a doplniť dennú krmnú dávku BARFu

Jednoduché podávanie. Produkt je vo forme jemného prášku, ktorý sa dá dobre zmiešať s mäsom, takže tvorí alternatívu napríklad pre psy, ktoré odmietajú čerstvú zeleninu.

TIP: Odporúčame v kombinácii s cdVet Micro Mineralom, ktorý dobre dopĺňa jedálniček z čerstvých surovín o minerálne látky, vitamíny, stopové prvky a ďalšie dôležité živiny.

Zloženie
Trávne a bôbovité rastliny, byliny, jablčné výlisky, mrkvové výlisky 10 %, amarant 5 %, brokolica 5%, ľanové semienko 5 %, paštrnák, tekvica 3 %, pšeničné klíčky, cuketa, kôra z brestu, ríbezľové výlisky, výlisky z arónie, zeler 1,2%

 

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Fit-BARF Zahradní mix neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Vyrobeno je pouze z čistě přírodních komponentů.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 13,4 % • hrubá vláknina 16,4 % • hrubé oleje a tuky 5 % • hrubý popel 6,2 %.

Doporučené dávkování
Obvyklé denní množství zeleniny nahraďte:

Malí psi 1 odměrka.
Střední psi 2 odměrky.
Velcí psi 3 odměrky.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 320 g, 640 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.