Fit BARF Zelenina TCVM cdVet

Kód: CDV91362 CDV91363 CDV91361 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€36,68 €110,50 €23,28 od €23,28
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Zeleninová príloha k mäsu bez obilnín, pre pestrý a vyvážený jedálniček podľa receptúry TCVM - Tradičnej čínskej veterinárnej medicíny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zeleninová príloha k mäsu bez obilnín, pre pestrý a vyvážený jedálniček podľa receptúry TCVM (tradičná čínska veterinárna medicína).

Vyvážená strava. CdVet Fit-BARF Zelenina  je prírodné doplnkové krmivo pre psy a mačky určené hlavne pre doplnenie krmnej dávky pri BARFe. Receptúra vyvinutá podľa Tradičnej Čínskej Veterinárnej Medicíny obsahuje vybrané prísady k zaisteniu vyváženej stravy. Je vhodnou alternatívou bez obilnín.

Potraviny podľa TCVM – Na rozdiel od západného spôsobu myslenia sú v tradičnej čínskej veterinárnej medicíne potraviny posudzované nielen podľa vitálnych látok alebo ich pôvodu, ale taktiež podľa ich tepelného pôsobenia a piatich elementov: dreva, ohňa, zeme, kovu a vody.

Energetické pôsobenie – Potraviny, rovnako ako bylinky, sú priraďované podľa svojho energetického pôsobenia, tepelného správania, farby, chuti a vône k určitému funkčnému okruhu. Komponenty tejto zmesy sú vybrané tak, aby bolo ich pôsobenie skôr neutrálne - ani chladivé ani horúce.

Zloženie
Paštrnák, brokolica, topinambur, zeler, tekvica, ľanové semienko, červená repa, mrkva, kôra z brestu.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplňkové krmivo „cdVet Fit-BARF Zelenina TCVM“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 9,5 %, hrubý tuk 4,4 %, hrubá vláknina 9,7 %, hrubý popel 6,4 %, fosfor 0,32 %, vápník 0,54 %, sodík 0,08 %, hořčík 0,18 %.

Dávkování na jeden den – Běžné množství zeleniny nahraďte:
malí psi: 1 odměrka
střední psi: 2 odměrky
velcí psi: 3 odměrky
Jedna zarovnaná odměrka (nebo jedna čajová lžička) odpovídá hmotnosti cca 4,5 g.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 360 g, 700 g, 2500 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.