Fluidum na kĺby cdVet 100 ml

Kód: CDV3362
Neohodnotené
Značka: cdVet
€26,55
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný prípravok na regeneráciu kĺbov pre psov. Regeneruje kĺby, šlachy, väzy po záťaži, po operácii, alebo pred záťažou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kĺbové fluidum  je tekutý ošetrujúci prípravok z výťažkov z bylín (pagaštan, arnika, breza), ktorý povzbudzuje látkovú výmenu pohybového aparátu: kĺbov, šliach a väzov, a tým urýchľuje regeneráciu týchto tkanív a zároveň ich pripravuje na budúcu záťaž.

Použitie – Bylinné kĺbové fluidum nanášame tampónom alebo bavlnenou vreckovkou na pokožku v oblasti kĺbov, šliach a väzov. Po krátkom čase (cca 1 minúta) sa tekuté fluidum (bez zanechania stôp na pokožke a srsti) vstrebá a výťažky bylín preniknú do cieľových miest. Ako prevenciu nanášame prípravok 15–30 minút pred zvýšenou námahou pohybového aparátu. Aplikácia po výdatnejšom pohybe (dlhá prechádzka, výlet, šport) prispieva k rýchlejšej, intenzívnejšej a hodnotnejšej regenerácii.

Tip: Optimálna vonkajšia starostlivosť o kĺby je vhodná taktiež po operáciach, po úrazoch alebo pri degeneratívnych kĺbových zmenách. Veľmi dobre Gje prípravok znášaný taktiež pri opuchu, zápaloch kĺbov, šliach alebo väzov (artritída).

Zloženie
Kombinácia bylín na alkoholovej bázi (s výťažkami z brezového listu, pagaštanu a arniky).

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Ošetřovací přípravek cdVet Gelenkfluid neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů.

cdVet Gelenkfluid je vhodný
Při bolestech kloubů, šlach a vazů.
Pro rychlejší odplavení škodlivin (detoxikace).
Jako prevence před zvýšenou námahou.
Po větší námaze (dlouhá procházka, běh).
Jako prevence vzniku omezené hybnosti.
Při otoku, zánětech kloubů, šlach nebo vazů.
 

Skladování
cdVet Gelenkfluid skladujeme v temnu a chladu! Nejlépe v chladničce.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.