HustaVet Bronchial Vital cdVet

Kód: CDV8907 CDV8908 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€23,51 €40,63 od €23,51
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok pre psov a mačky na podporu dýchacích ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodný pre podporu kondície horných dýchacích ciest

cdVet HustaVet Bronchial Vital je tekuté doplnkové krmivo pre psy s citlivými dýchacími cestami. Pomáha podporovať funkcie predovšetkým horných ciest dýchacích. Optimálne zaopatrenie vitamínmi a vybranými bylinami podporuje imunitu a fyziologické funkcie orgánov.

Obsiahnuté látky – Základom doplnku cdVet HustaVet Bronchial Vital sú extrakty z bylín ako je napr. tymián, fenikel a aníz, ktoré môžu zlepšovať samočistiaci mechanizmus priedušiek. V skoroceli obsiahnuté slizové látky obklopujú, chránia a upokojujú citlivé sliznice dýchacích ciest

Nová receptúra – Pôvodná staršia receptúra je teraz doplnená o med, lipu, pľúcnik lekársky a prvosienku.

Zloženie
Med*, extrakt z anízu, extrakt z lipy, šťáva z čiernej bazy*, extrakt z pľúcnika lekárskeho, extrakt z prvosienky, extrakt zo skorocelu. 81,7% zložiek poľnohospodárskeho pôvodu z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva ÖKO kontrolná organizácia: DE-ÖKO-001

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein < 0,3 % • hrubá vláknina < 0,5 % • hrubý popel < 0,4 % • hrubé oleje a tuky < 0,2 % • sodík < 0,02 % • vlhkost 85 %.

Doplňkové látky na kg
Senzorické doplňkové látky: tinktura z tymiánu 20 g, tinktura z fenyklu 10 g, tinktura z šalvěje 10 g, tinktura z lékořice 5 g, tinktura z eukalyptu 5 g

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet HustaVet Bronchial Vital neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoven pouze z přírodních komponentů. Nezpůsobuje resistence a nezatěžuje játra ani ledviny zbytečnými metabolickými procesy, které jsou nutné např. k odbourávání i vstřebávání chemických léčiv či syntetických vitamínů.

Doporučené dávkování
Kočky: 0,5 – 1 ml
Malí psi: 1–2 ml
Střední psi: 2–3 ml
Velcí psi: 3–5 ml
1 x denně minimálně po dobu 14 dní do krmiva nebo přímo do tlamy

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml, 250 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.