HustaVet Immun cdVet

Kód: CDV3720 CDV37201 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€17,65 €33,48 od €17,65
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok pre zvieratá s chronickými problémami dýchacích ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodný pre zvieratá s chornickými problémami dýchacích ciest

Bylinná zmes pre psy a mačky s citlivými dýchacími cestami. Podporuje imunitu a fyziologické funkcie orgánov dýchacích ciest.

Imunita – Zvieratá, ktoré majú už dlhšiu dobu citlivé dýchacie cesty, majú často oslabený celý imunitný systém. Pretože veľkú časť imunity zaisťujú črevá, obsahuje HustaVet Immun vedľa bronchiálnych byliniek, podporujúcich dýchacie cesty, taktiež látky, ktoré pomáhajú optimalizovať činnosť čriev. Rovnako tak pomáhajú podporiť imunitu prirodzene obsiahnutými vitamínmi z mrkvy, červenej repy a jabĺk. Celý koncept dopĺňa obsiahnutý hloch, ktorý výživovo podporuje srdcovo-cievny systém.

Tip: Sypká forma bylín sa môže primiešať do krmnej dávky, alebo pripraviť ako čaj (cca 10 g prelejeme cca 100 ml vriacej vody), prípadne studený výluh (luhujeme v studenej vode ideálne cez noc). Všetky spôsoby prípravy odporúčame po dňoch striedať.

Zloženie
Ľanové semienko, hloh, mrkva, jablčná dreň, červená repa, žihľava vňať, koreň sladkého drievka, smrekové ihličie, tymián, dextróza, brezový list

Analytické obsahy a složky
Hrubý protein 10,4 % • hrubý tuk 8,9 % • hrubá vláknina 19,8 % • hrubý popel 5,0 % • vápník 0,74 % • sodík 0,05 % • fosfor 0,26 %.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplněk výživy cdVet HustaVet Immun neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze jen z čistě přírodních komponentů.

Doporučené dávkování
1–2 navršené odměrky na každých 10 kg tělesné váhy 1 x denně do krmiva

Odměrka je uvnitř balení. Jedna navršená odměrka = cca 1g

Skladovat v chladu, suchu a temnu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 30 g, 80 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.