Kĺbová výživa z bylinných tinktúr cdVet 100 ml

Kód: CDV3349
Neohodnotené
Značka: cdVet
€24,31
Momentálne nedostupné
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživový doplnok pre psov na podporu kĺbov a pohybového aparátu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchla výživa pohybového aparátu

cdVet Kĺbová výživa z bylinných tinktúr (Lauf-Fit) je čisto prírodný tekutý doplnok výživy z bylinných tinktúr ginkga dvojlaločného, nechtíka lekárskeho a harpago (čertov pazúr). Vhodná kombinácia kvalitných bylinných extraktov môže byť dôležitým prínosom nielen pre optimálnu podporu pohybového aparátu a kĺbov, ale aj ako prevencia výživových nedostatkov.

Účinnosť – Čertov pazúr (Harpago) obsahuje iridoidné glykozidy a predovšetkým harpagosid, rovnako ako flavonoidy, ktoré sú skvelou nutričnou podporou pre namáhané kĺby. Sušená vŕbová kôra obsahuje triesloviny a glykozid salicin, ktorý sa v tele mení na kyselinu salicylovú. Éterické oleje nechtíka a ginkga v spojení s flavonoidmi podnecujú látkovú výmenu kĺbov a pôsobia proti voľným radikálom, ktoré môžu ničiť bunkové štruktúry.

V záťaži – Ako kúru podávame Lauf-Fit dva až štyrikrát ročne (podľa kondície), alebo pred väčším zaťažením pohybového aparátu (dlhý výlet, beh, šport).

Zloženie
Extrakt z pagaštanu, extrakt z arniky, extrakt z nechtíka.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein < 0,3 % • hrubá vláknina < 0,4 % • hrubý popel < 0,2 % • vlhkost 93 % • sodík < 0,02 %.

Doplňkové látky na kg
senzorické doplňkové látky: tinktura z ginkga 10 g, tinktura z harpaga 40 g, tinktura z vrby 40 g.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Lauf-Fit neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je Kpouze z čistě přírodních komponentů.

Krmné doporučení
Doplněk výživy cdVet Lauf-Fit zamícháme zvířeti do krmiva. U citlivých jedinců aplikujeme Lauf-Fit injekční stříkačkou přímo do pusy nebo vedle jazyka. Při dávkování nerozlišujeme velikost (hmotnost) zvířete, protože Lauf-Fit působí cíleně na tkáně pohybového ústrojí.

Dávkování při prevenci
Při mírných potížích nebo před větším zatížením pohybového aparátu (dlouhý výlet, běh, sport) podáváme Lauf-Fit jeden krát denně v množství 1–2 ml (30–60 kapek) po dobu cca 30 dní.

Dávkování v akutních případech
Při větších nebo akutních potížích podáváme cdVet Lauf-Fit dvakrát krát denně. Celkem denně (součet obou dávek) podáváme 2–4 ml (60–120 kapek) po dobu 60 dní.

Dávkování při chronických potížích
Při chronických nebo degenerativních potížích podáváme cdVet Lauf-Fit celoročně jeden krát denně v množství 1 ml (30 kapek). 

Vnější podpora
Jako vnější podporu pro rychlejší odeznění potíží doporučujeme Kloubní fluidum nebo Prokrvovací gel z oddělení Vnější ošetření kloubů.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 100 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.