Kĺbová výživa z mušle a bylín cdVet

Kód: CDV3346 CDV3354 CDV3347 CDV91367 CDV3345 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€54,50 €26,78 od €26,78 - - - –8 % –38 % až –38 %
cdvet kloubni vyziva z musle a bylin original
€54,50 €26,78 od €26,78 - - - –8 % –38 % až –38 % €28,16 €90,66 €50,23 €49,98 €16,54 od €16,54
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživový doplnok pre psov na podporu zdravých kĺbov, svalov a šliach so slávkou zelenoústou, harpagom (čertov pazúr), bylinami a spirulinou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživa kĺbov, svalov a šliach so slávkou zelenoústou, harpagom, bylinami a spirulinou.

Regenerácia tkanív – cdVet Kĺbová výživa z mušle a bylín je čisto prírodný sypký kĺbový doplnok výživy z novozélandskej zelenej mušle mrazom sušenej a neodtučnenej, z cdVet bylín a spiruliny. Podporuje tvorbu a regeneráciu tkanív pohybového aparátu, kĺbových chrupaviek a kĺbového mazu. Je vhodný ako prevencia, ale taktiež dodatočná výživová podpora pri problémoch.

Slávka zelenoústa – Obsahuje glykozaminoglykány, ktoré sú prirodzenou súčasťou kĺbového mazu a chrupavky. Preto jej dodaním kĺbový maz nevysychá a prirodzene obnovuje svoju funkciu i pri nadmernej záťaži. Ďalej obsahuje omega-3, ktoré si telo prakticky nedokáže vyrobiť samé, minerály a stopové prvky (kyselina kremičitá, selén, vápnik, horčík, železo, zinok, meď, jód a ďalšie).

Funkčná výživa – ArthroGreen obsahuje iba mäsité telo mušle bez škrupín, ktoré je pre zachovanie bioaktívnych látok šetrne sušené mrazom. Kvalitná slávka zelenoústa je zastúpená z 30 %, čo je potrebný obsah pre skutočne funkčnú kĺbovú výživu, ktorá je dôležitá hlavne pri opotrebení kĺbových chrupaviek, nedostatku kĺbového maziva a pri artróze.

Zloženie
Novozélandská zelená mušľa (Perna canaliculus) 30 %, extrakt z jadier hroznového vína, ginkgo, čertov pazúr (kořen rastliny Harpago), žihľava dvojdomá, praslička roľná, rakytník rešetliakový, spirulina.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplněk výživy „cdVet AthroGreen Classic“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složen je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy – Hrubý protein 31,6 %, hrubý tuk 6,2 %, hrubá vláknina 12,1 %, hrubý popel 10,8 %, fosfor 0,49 %, vápník 1,46 %, sodík 0,41 %.

Balení v plastové dóze s víkem.

Dávkování na jeden den
Sypká výživa

kočka ½ odměrky
malý pes do 10 kg ½ až 1 odměrka
střední pes 10 až 35 kg 1 až 2 odměrky
velký pes nad 35 kg 2 až 4 odměrky
Dávkovací a naběrací odměrka je uvnitř dózy (jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 1 gram).

Kapsle

kočka 1 kapsle denně
malý pes do 10 kg 1 až 2 kapsle
střední pes od 10 až 35 kg 2 až 4 kapsle
​velký pes nad 35 kg 4 až 8 kapslí
 

Délka užívání
Doba podávání „cdVet ArthroGreen“ při prevenci a mírných potížích je 30 až 60 dnů. Při větších nebo déletrvajících kloubních potížích podáváme první týden normální (doporučené) dávkování a v následujících dvou až šesti týdnech podáváme dávku dvojitou. Jako doplňková zevní péče je vhodný Prokrvovací gel.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 70 g, 165 g, 345 g, 45 g - 100 kapsúl

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.