Kĺbová výživa z mušle a bylín JUNIOR cdVet

Kód: CDV3759 CDV3757 CDV91369 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€63,89 €53,49 od €27,79 –1 % - –8 % až –8 % €62,71 €27,79 €49,06 od €27,79
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživový doplnok pre mladých psov počas rastu pre podporu zdravých kĺbov, chrupaviek a kĺbového mazu. So slávkou zelenoústou, bylinami a spirulinou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok pre mladých psov počas rastu pre podporu zdravých kĺbov, chrupaviek a kĺbového mazu. So slávkou zelenoústou, bylinami a spirulinou.

Podpora v raste – „cdVet Kĺbová výživa z mušle a bylín Junior“ (AthroGreen Junior) je čisto prírodný sypký kĺbový doplnok výživy z novozélandskej zelenej mušle mrazom sušenej a neodtučnenej, z cdVet bylín a spiruliny. Podporuje tvorbu a rovnomerný vývoj pohybového aparátu psov behom rastu, dodáva telu v tomto dôležitom období potrebné stavebné kamene.

Dôležitý vitamín C – Vďaka petržlenu, rakytníku a šípkovým šupkám obsahuje ArthroGreen Junior dostatok vitamínu C, ktorý je dôležitý pre uvoľňovanie rastového hormónu (somatotropínu) v tele behom dospievania. Vitamín C je dôležitý taktiež pre biosyntézu kolagénu a tým i pevnosť kostí a chrupaviek. Celkovo Kĺbová výživa prispieva k prevencii hlavne u mladých psov.

Slávka zelenoústa – Obsahuje glykozaminoglykány, ktoré sú prirodzenou súčasťou kĺbového mazu a chrupavky. Preto jej dodaním kĺbový maz nevysychá a prirodzene obnovuje svoju funkciu i pri nadmernej záťaži. Ďalej obsahuje omega-3, ktoré si telo prakticky nedokáže vyrobiť samé, minerály a stopové prvky (kyselina kremičitá, selén, vápnik, horčík, železo, zinok, meď, jód a ďalšie).

Zloženie
Novozélandská zelená mušľa (Perna canaliculus) 30 %, extrakt z jadier hroznového vína, petržlen, gingko, šípkové šupky, praslička, spirulina, rakytník.

Doplnkové látky na kg – technologická pridaná látka: bentonit 1m558i 10 g, klinoptilolith sedimentárneho pôvodu 1g568 10 g.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplněk výživy „cdVet AthroGreen Junior“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složen je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy – Hrubý protein 27,5 %, hrubý tuk 6,3 %, hrubá vláknina 13,5 %, hrubý popel 10,8 %, fosfor 0,43 %, vápník 1,13 %, sodík 0,48 %, popel nerozpustný v kyselině solné 4,0 %.

Balení v plastové dóze s víkem.

Dávkování na jeden den
Sypká výživa

kočka ½ odměrky
malý pes do 10 kg ½ až 1 odměrka
střední pes 10 až 35 kg 1 až 2 odměrky
Dávkovací a naběrací odměrka je uvnitř dózy (jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 1 gram).

Kapsle

kočka 1 kapsle denně
malý pes do 10 kg 1 až 3 kapsle
střední pes od 10 kg 3 až 5 kapslí
 

Délka užívání
Doba podávání „cdVet ArthroGreen Junior“ je 30 až 60 dnů. Lze jej nasadit v podstatě od chvíle, kdy štěně začíná samostatně přijímat pevnou stravu, až po dobu, kdy je růstová fáze u konce (což může být u některých ras až ve 3 letech). Zvláště vhodný je tento doplněk u obřích plemen, případně u psů, jejichž rodiče mají nebo měli v dospělosti problémy s klouby. V zásadě je ale doplněk vhodný pro všechny rostoucí psy. Jako další vhodnou výživovou podporu během růstu doporučujeme doplňkové krmivo Fit-BARF Mineral. Je vhodný k základnímu zaopatření mikrovýživnými látkami a minerály.

Upozornění – Celkové množství klinoptilolitu sedimentárního původu ze všech zdrojů nesmí překročit maximální obsah 10000 mg*. Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy**.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 80 g, 140 g, 330 g, 50 g- 100 kapsúl

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.