Kĺbová výživa z mušle a bylín PLUS cdVet

Kód: CDV334610 CDV33461 CDV334611 CDV91368 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€54,89 €33,79 €96,69 €56,70 od €33,79
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživový doplnok pre psov na podporu kĺbov, šliach a pohybového aparátu. Klasická receptúra ArthroGreen obohatená o šípkové šupky a vŕbovú kôru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok pre psov na podporu kĺbov, šliach a pohybového aparátu. Klasická receptúra ArthroGreen obohatená o šípkové šupky a vŕbovú kôru.

Regenerácia tkanív – cdVet Kĺbová výživa z mušle a bylín PLUS je čisto prírodný sypký kĺbový doplnok výživy z novozélandskej zelenej mušle mrazom sušenej a neodtučnenej, z cdVet bylín a spiruliny. Podporuje tvorbu a regeneráciu tkanív pohybového aparátu, kĺbových chrupaviek a kĺbového mazu. Je vhodný ako prevencia, ale taktiež dodatočná podpora pri problémoch.

Slávka zelenoústá – Obsahuje glykozaminoglykány, ktoré sú prirodzenou súčasťou kĺbového mazu a chrupavky. Preto jej dodaním kĺbový maz nevysychá a prirodzene obnovuje svoju funkciu i pri nadmernej záťaži. Ďalej obsahuje omega-3, ktoré si telo prakticky nedokáže vyrobiť samé, minerály a stopové prvky (kyselina kremičitá, selén, vápnik, horčík, železo, zinok, meď, jód a ďalšie).

Funkčná výživa – ArthroGreen obsahuje iba mäsité telo mušle bez škrupín, ktoré je pre zachovanie bioaktívnych látok šetrne sušené mrazom. Kvalitná slávka zelenoústa je zastúpená z 30 %, čo je potrebný obsah pre skutočne funkčnú kĺbovú výživu, ktorá je dôležitá hlavne pri opotrebení kĺbových chrupaviek, nedostatku kĺbového maziva a pri artróze.

Zloženie
Novozélandská zelená mušľa (Perna canaliculus) 30 %, ginkgo dvojlaločné, šípkové šupky 10 %, čertov pazúr (koreň rastliny Harpago), žihľava dvojdomá, praslička roľná, rakytník rešetliakový, spirulina, vŕbová kôra.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Doplněk výživy „cdVet AthroGreen Plus“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složen je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Analytické složky a obsahy – Hrubý protein 25,2 %, hrubý tuk 6,2 %, hrubá vláknina 7,5 %, hrubý popel 14,1 %, fosfor 0,42 %, vápník 1,65 %, sodík 0,43 %.

Balení v plastové dóze s víkem.

Dávkování na jeden den
Sypká výživa

kočka ½ odměrky
malý pes do 10 kg ½ až 1 odměrka
střední pes 10 až 35 kg 1 až 2 odměrky
velký pes nad 35 kg 2 až 4 odměrky
Dávkovací a naběrací odměrka je uvnitř dózy (jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 1 gram).

Kapsle

kočka 1 kapsle denně
malý pes do 10 kg 1 až 2 kapsle
střední pes od 10 až 35 kg 2 až 4 kapsle
​velký pes nad 35 kg 4 až 8 kapslí
 

Délka užívání
Doba podávání „cdVet ArthroGreen Plus“ by měla být maximálně 6 týdnů. Nejpozději po 6 týdnech je vhodné udělat pauzu, nebo podle potřeby eventuálně dále pokračovat s produktem cdVet ArthroGreen Classic. U problémových zvířat může být po prvním týdnu podávané množství zdvojnásobeno na dobu cca 2 až 6 týdnů. K zaopatření stopovými výživnými prvky je vhodné krmit s cdVet Fit-Barf Micro Mineral.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 75 g , 150 g, 330 g, 44 g- - 100 kapsúl

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.