Klíčky Fit BARF Vital cdVet

Kód: CDV3714 CDV3712 CDV3713 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€39,57 od €19,51 - - –6 % až –6 %
cdvet klicky fit barf vital original
€39,57 od €19,51 - - –6 % až –6 % €87,47 €19,51 €37,12 od €19,51
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výživový doplnok pre psov s pšeničnými klíčkami klíčkov a kyselinou listovou. Dopĺňa v strave vitamíny a minerály. Vhodné ako náhrada za zeleninu. Bez lepku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok pre psov s pšeničnými klíčkami klíčkov a kyselinou listovou. Dopĺňa v strave vitamíny a minerály. Vhodné ako náhrada za zeleninu. Bez lepku.

Náhrada za zeleninu – cdVet Klíčky Fit-BARF Vital je vyrobený z vybraných prísad tak, aby pomohol optimálne zaopatriť a doplniť dennú krmnú dávku BARFu - pri kŕmení surovou stravou nim môžete nahradiť obvyklé množstvo čerstvej zeleniny. Samozrejme taktiež ostatné druhy výživy (hotovú, surovú, varenú) dopĺňa o dôležité vitamíny a enzýmy.

Enzýmy z klíčkov – Životnú energu získavá každý organizmus priamo z energie rastlín. Preto sú tu prevažne pšeničné klíčky, ktoré sú šetrne sušené za teplôt nižších než 40 °C. To zaručuje zachovanie enzýmov a vitamínov - maximum energie potrebujú rastliny vo fáze klíčenia, kedy je najintenzívnejšia enzymatická činnosť.

Podpora imunity – Klíčky majú vysoký podiel prírodnej kyseliny listovej a dávajú telu enormnú bioenergetickú silu. Tá okrem energetických zdrojov potrebných pri zvýšenej námahe posilňuje celý organizmus, obzvlášť imunitný systém. Preto je tento doplnok dôležitý pre šteňatá a mladé psy vo vývine či pre gravidné a dojčiace (laktujúce) sučky.

Zloženie
Pšeničné klíčky, ľanové semienko, mrkva mletá, červená repa, jablčná dreň, sladový kvet, pivovarské kvasnice.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplněk výživy cdVet Fit BARF Vital neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nemůže mít vedlejší účinky a nehrozí nebezpečí z nechtěného předávkování.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 5,8 % • hrubý protein 21,4 % • hrubé oleje a tuky 9,2 % • hrubá vláknina 7,1 % • vápník 0,33 % • fosfor 0,74 %

Doporučené dávkování
Běžné denní množství podávané zeleniny nahraďte:

Kočka a malý pes do 10 kg: 1 odměrka.
Střední pes 10 – 30 kg: 2 odměrky.
Velký pes nad 30 kg: 3 odměrky.
Jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 5,3 g.

V případě větších balení (od 3 kg): Běžné denní množství podávané zeleniny nahraďte:

Malí psi: 1 čajová lžička
Střední psi: 2 čajové lžičky
Velcí psi: 3 čajové lžičky
1 čajová lžička odpovídá přibližně 5,3 g.

TIP: cdVet Klíčky Fit-BARF Vital v kombinaci s cdVet Micro Mineralem tvoří dobrou bázi pro optimální zaopatření organismu (obzvláště při syrové výživě BARF).

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 400 g, 900 g, 3000 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.