Kokosový olej proti kliešťom CdVet

Kód: CDV33201
Novinka
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,29
Momentálne nedostupné
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Zmes rastlinných bio olejov na vnútorné užívanie. Špeciálne oleje prirodzene menia pach srsti a kože psa a tým postupne bude pes pre kliešte nezaujímavý a neprisajú sa na neho.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodné rastlinné oleje lisované za studena hlavne z bio kokosu a bio černuchy damašskej postupne menia pach srsti zvieraťa. Zviera sa tak postupne stane pre kliešte nezaujímavé a nemajú chuť sa na neho prisať. Tento produkt neobsahuje éterické oleje.

Použitie:

Užíva sa ku krmivu každý deň a psy ho veľmi dobre znášajú. Takisto sa môže použiť priamo na srsť a kožu - na ošetrenie a zlepšenie kvality srsti a kože.

Pre zvýšenie ochrany sa odporúča kombinovať tento bio kokosový olej ešte so Spot on proti kliešťom alebo Sprejom proti kliešťom od Cdvet.

Dávkovanie:

Malý pes do 10 kg -  0,5 ml
Střední pes 10 až 30 kg -  1 až 1,5 ml
Velký pes nad 30 kg - 1,5 až 3 ml

Odporúča sa podávať celú sezónu. Po 3-4 týždňoch sa môže dávkovanie o polovicu znížiť.

Zloženie: bio kokosový olej 45%, bio olej z černuchy damašskej 27%, bio slnečnicový olej, bio konopný olej, lisované za studena.

Analytické složky: Protein < 0,3 % / Oleje a tuky 99,6 % / Vláknina < 0,5 % / Popel < 0,4 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality

  

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.