Kolostrum cdVet

Kód: CDV3767 CDV3768 CDV3769 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€26,59 €54,82 €115,48 od €26,59 –24 % –20 % –16 % až –24 %
cdvet kolostrum original
€26,59 €54,82 €115,48 od €26,59 –24 % –20 % –16 % až –24 % €20,12 €43,56 €96,71 od €20,12
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Doplnok stravy pre psov a mačky na podporu imunity. Kravské mledzivo obsahuje imunoglobulíny, vitamíny, minerály, aminokyseliny a celkovo podporuje organizmus. Pre mladých aj dospelých psov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnok stravy pre psov a mačky na podporu imunity. Kravské mledzivo obsahuje imunoglobulíny, vitamíny, minerály, aminokyseliny a celkovo podporuje organizmus. Pre mladých aj dospelých psov.

Posilnenie imunity – Kolostrum, inak taktiež mledzivo alebo prvotné mlieko, je jedna z najstarších a najobdivuhodnejších potravín, aké sa v prírode nachádzajú. Kolostrum je jedinečné - vedľa vitamínov, minerálov, stopových prvkov, esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín, obsahuje prirodzené imunitné a rastové faktory v ojedinelej rozmanitosti a koncentrácií tak, ako sa tieto látky nenachádzajú v žiadnom inom rastlinnom ani chemickom produkte.

Mrazom sušené – Šetrné získavanie a sušenie tohto produktu zaručuje maximálne množstvo hodnotných látok.

Náš tip – cdVet Kolostrum je vhodné ako pre mláďatá, tak i dospelé zvieratá, napr. k podpore imunity pri dlhodobých problémoch s dýchacím aparátom. Je pomerne dobre akceptované taktiež mačkami, vďaka svojej príijemnej vôni. Môže byť i skvelou pomocou pre mláďatá žriebät, obzvlášť v prvých hodinách po pôrode, k posilneniu životaschopnosti, sily a vytrvalosti.

Koncentrovaná výživa – Kolostrum sa skvelo hodí taktiež ako koncentrovaný doplnok pri rekonvalescencii, alebo pri zlom prijímaní stravy.

Zloženie
100 % kravské kolostrum, mrazom sušené.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplněk výživy cdVet Kolostrum neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Nezatěžuje látkovou výměnu organizmu.

Analytické složky a obsahy
Hrubý protein 45 %.

Krmné doporučení
Podávání u mladých/dospělých zvířat
Psi, kočky na každých 10 kg tělesné váhy: 0,6 g denně.

Tip pro kočku: Singulares Kolostrum pur jedí kočky rády a pomáhá se zlepšením příjmu potravy. U osiřelých koťat doporučujeme současně podávat náhradní mléko cdVet Kittenmilch (cdVet Štěněcí mléko).

Tip pro psa: U osiřelých štěňat doporučujeme zároveň podávat náhradní mléko cdVet Welpenmilch (cdVet Štěněcí mléko). 

Poznámka: Toto hovězí mlezivo je možné podávat i dalším druhům zvířat (koně, holubi, ovce atd.)

Dávkovací a naběrací odměrka je uvnitř dózy (jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 0,6 g).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 30 g, 100 g, 250 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.