Kombi sprej proti parazitom cdVet

Kód: CDV3797 CDV3796 CDV3795 CDV3798 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€21,34 €17,16 €11,06 €37,96 od €11,06
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Univerzálny odpudzovač z rastlinných extraktov a éterických olejov s dlhotrvajúcim účinkom. Poskytuje okamžitú ochranu pred všetkými parazitmi od bĺch, komárov, ovádov, až po kliešte 

Detailné informácie

Podrobný popis

100% Prírodný sprej z cédrového, levanduľového, klinčekového, čučoriedkového a citronelového oleja poskytuje okamžitú ochranu pred všetkými parazitmi od bĺch, komárov, ovadov, až po kliešte BEZ zaťaženia organizmu toxickou chémiou.

Základom Kombi spreju proti parazitom je jedinečná kombinácia rôznych rastlinných extraktov a esenciálnych olejov, ktoré predstavujú nepreniknuteľnú bariéru pre vysoko citlivé čuchové orgány hmyzu bez toho, aby zaťažovali čuchové nervy ľudí a štvornohých priateľov. Kombi sprej proti parazitom je vďaka unikátnemu zloženiu čisto rastlinných látok šetrný k srsti a koži zvierat, má dlhotrvajúci a intenzívny účinok - nevyhnutnosť pre každého majiteľa domáceho maznáčika.

Dermatologicky testovaný sprej stačí aplikovať 1 až 2-krát denne, prekryje špecifický pach psa alebo mačky a vytvorí tak nepreniknuteľnú bránu pre všetky parazity.

100% Prírodné zloženie s Biologicky Aktívnymi látkami.

Jednoduchá aplikácia, ihneď pripravený na použitie

Maskuje zvierací pach

Čisto rastlinné - 100% prírodné zloženie, svieža vôňa

Vhodné aj pre mačky a mladých psov

Použitie: Pred použitím pretrepte. Nastriekajte Kombi sprej proti parazitom 1-2 krát denne proti línii srsti, srsť rovnomerne navlhčite a potom vmasírujte. Nestriekajte priamo na tvár a očné okolie, ale primerane ošetrujte mokrými rukami.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 50 ml, 100 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.