Kvapky do uší levanduľové cdVet

Kód: CDV3315
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,61
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kvaky do uší s levanduľovým olejom na hĺbkové čistenie uší. Vhodné aj pri napadnutí roztočmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šetrné čistenie a starostlivosť o uši psov (zvukovod a ušná mušla). Používa sa aj pri napadnutí roztočmi.

Levanduľová ušná starostlivosť CDVet je prírodný prípravok na čistenie a starostlivosť o uši psov. Obsahuje bylinkové extrakty (zederach, levandula, kakost, čajovník). Nie je vhodný pre mačky, keďže obsahuje tea tree.

Intenzívne čistenie a starostlivosť o uši psa - vďaka jemným éterickým olejom prípravok dobre preniká aj do vnútorných záhybov uší, kde zabezpečuje intenzívne čistenie a dlhotrvajúci starostlivosť. Veľmi dobre rozpúšťa a uvoľňuje ušný maz (aj zatuhlé nánosy)

Svrbenie a zápal uší u psa - Vďaka svojim ukľudňujúcim, ošetrujúcim a protizápalovým vlastnostiam sa Levanduľová ušná starostlivosť CDVet dobre osvedčila aj na ošetrenie svrbiacich a zapálených uší u psa.

Tip: Nepoužívejte v blízkosti chovu roztočů, protože je může zlikvidovat.

Dávkovač s kapátkem – Přesné dávkování po jedné kapce zajišťuje červené pryžové mačkátko s šetrně zakulaceným kapátkem integrované do víčka skleněné lékárenské lahvičky. Kapátko je opatřeno ochranným závitovým víčkem. 

Složení
Voda, emulgátor (Polyglyceryl-10 Laurate, Aqua, Citric acid), TeaTree olej, mandlový olej, neemový olej, geraniový olej, levandulový olej.

Umělé přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet Levandulová ušní péče neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, žádné syntetické konzervanty ani laciná plniva. Složena je z čistě přírodních látek >> proto nezatěžuje organismus.

Doporučená aplikace
Před upotřebením lahvičku protřepeme a odšroubujeme víčko z kapátka.
Po zvednutí nebo ohrnutí ušního boltce kápneme 1–2 kapky do vnitřního ucha.
Při ušních problémech nebo velkém nánosu ušního mazu aplikujeme po dobu 3. týdnů 1–2 krát denně, a dále podle potřeby do odeznění problému.
Po aplikaci kapek ucho zvenku lehce promasírujeme.
Rozpuštěný ušní maz si zvíře vytřepe (zbytky můžeme otřít ubrouskem).
Na základě obsaženého čajovníkového oleje by produkt neměl být používán u koček.

Pokyny pro bezpečné zacházení
Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky!
Uchovávejte mimo dosah dětí!
Zabraňte uvolnění do životního prostředí!
Odstraňte obsah/obal předáním v zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.
Obsahuje Pin- 2(3)-en, p-Mentha-1,4(8)-dien, Linalool, Limonen a Citronellol.
Může vyvolat alergické reakce!!
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 20 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.