Micro Mineral CdVet

Kód: CDV36946
Neohodnotené
Značka: cdVet
€20,77
3 - 7 dní
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok výživy pre psov na doplnenie minerálov a vitamínov. Obsahuje morské koraly, riasy, kvasnice, klíčky. Pre zdravé kosti a kĺby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný doplnok výživy pre psov na doplnenie minerálov a vitamínov. Obsahuje morské koraly, riasy, kvasnice, klíčky: pre zdravé kosti a kĺby.

- zásobuje organizmus minerálmi a stopovými prvkami

- dopĺňa vo výžive hlavne vápnik, horčík, B vitamíny

- pre pevné kosti a kĺby, zdravé zuby, koža a srsť

Zloženie: vápenaté morské koraly, pivovarské kvasnice, obilné klíčky, morské riasy kelpa, extrakt z jadier hroznového vína

Analytické složky: Vápník 17 % / Hořčík 1,25 % / Draslík 0,65 % / Fosfor < 0,25 % / Sodík 0,65 % / Popel 6,0 %.

 


cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.