Minerálny sprej na kožu a srsť cdVet

Kód: CDV3310 CDV331 CDV3311 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€19,49 €11,49 €42,69 od €11,49
3 - 7 dní 3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Ošetrujúci sprej na pokožku pre psov. Vhodný pri svrbení, lupinách, matnej srsti a pri výskyte parazitov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ošetrujúci sprej na pokožku pre psov. Vhodný pri svrbení, lupinách, matnej srsti a pri výskyte parazitov.

Prírodné oleje – cdVet Minerálny sprej na kožu a srsť ošetruje a vyživuje pokožku vďaka Aloe Vera, čajovníkovému (Tea Tree), manukovému a muškátovému oleju, levanduli a soli z mrtvého mora. Vďaka intenzívnemu pôsobeniu týchto zložiek získavá srsť zvieraťa viac lesku.

Ošetruje i čistí – Minerálny sprej vďaka prírodným olejom nielen ošetruje kúsance od parazitov či bodnutia hmyzu, ale i čistí od rôznych substancií, ktoré spôsobujú svrbenie (napr. sekrét z odpadových látok, lupiny na pokožke), ďalej sa ho dá používať pri matnom vzhľade srsti, suchej koži, alebo na mozoľnaté miesta.

 Sila z prírody – Aloe Vera pôsobí protizápalovo, upokojuje podráždenú pokožku, podporuje hojenie rán a obsiahnutý Čajovníkový olej Tea Tree okrem svojich ošetrovacích schopností taktiež chráni zvieratá proti vonkajším parazitom (kliešte, blchy, vši, roztoče, švoly) a proti inému hmyzu, ktoré odpudzuje a hubí.

Zloženie
Voda, aloe vera, čajovníkový olej, morská soľ, levanduľa, olej z manuky a muškátu (pelargónie), polysorbát 20.

Přidané látky: ŽÁDNÉ
Veterinární přípravek „cdVet Minerální sprej na kůži a srst“ neobsahuje žádné syntetické látky, plniva ani konzervanty >> je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Balení: Skleněná tmavá lékárenská lahvička s pumpičkovým rozprašovačem uzavíratelná víčkem. 500 ml lahev je plastová.

Použití
Skleněnou lahvičku před použitím důkladně protřepeme a tahem sundáme ochranné průhledné víčko. Při ochraně proti vnějším parazitům nastříkáme přípravek na povrch těla zvířete, můžeme i krátce vmasírovat.

Při ošetřování postižených míst na pokožce přípravek nastříkáme proti směru růstu srsti. Pokožku případně s citem jemně promasírujeme a účinné látky přípravku necháme působit (neutíráme, ani neoplachujeme).

Pokyny pro bezpečné zacházení*
Uchovávejte mimo dosah dětí!
Nestříkejte do očí ani do nosu.
Skladujte v chladu a temnu.
Zabraňte uvolnění do životního prostředí – má dlouhodobě toxické účinky zvláště pro vodní organismy.
Obal i obsah zlikvidujte předáním v zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.
Obsahuje Pin-2(3)-en, p-Mentha-1,4(8)-dien a limonen. Může vyvolat alergickou reakci.


Není vhodný pro kočky!

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 20 ml, 100 ml, 500 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.