Mlieko pre šteňatá cdVet

Kód: CDV89185 CDV89184 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€61,40 od €16,50 - –73 % až –73 %
cdvet steneci mleko original
€61,40 od €16,50 - –73 % až –73 % €65,09 €16,50 od €16,50
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Náhrada materského mlieka pre psy, mačky a hlodavce s vysokým obsahom kolostra. Šetrne sušené.

Detailné informácie

Podrobný popis

cdVet Mlieko pre šteňatá  je náhrada materského mlieka pre psy, mačky a hlodavce. Obzvlášť šetrne sušené, s vysokým podielom kolostra (prvotného materského mlieka). Odporúčame skôr sporivé prikrmovanie a včasný prechod na kvalitné krmivo podľa biologického vzoru.

Náhrada materského mlieka – Je nenahraditeľnou pomocou v prípadoch, ako je napr. strata matky (úhyn alebo choroba), pri príliš veľkom počte šteniat (ako príkrm), pri nedostatku či strate mlieka u dojčiacich matiek alebo ako prechodné kŕmenie pred úplným odstavením a prechodom na pevnú stravu. Vďaka cdVet Welpenmilch zostane trávenie mláďata stabilné, jeho organizmus bude naviac zaopatrený nutnými obrannými zložkami. Mlieko obsahuje vysoko hodnotné výživné látky (pre prípravu pokrmu stačí malé množstvo) a je ľahko stráviteľné.

Postup – Pri absencii matky odporúčame opatrný postup, zviera by malo mať dostatok času, aby si na nové kŕmenie zvyklo. Aby ste predišli prípadným tráviacim problémom, prechod by mal byť pomalý, krôčik po krôčiku. Bruško šteňaťa stimulujte mäkkou, na telesnú teplotu ohriatou šatkou, aby ste aktivovali trávenie. Až do tretieho týždňa šteňaťa nie sú samostatné a nedokážu sa sami vyvenčiť - obvykle ich trávenie stimuluje sučka tým, že im olizuje brušká. Preto je dobré po každom kŕmení toto správanie sučky imitovať. Zabránite tak možnej zápche.

Zloženie: Sušené plnotučné mlieko, kolostrum, mliečna bielkovina, chlorid sodný, múka z jadier svätojánskeho chleba.

Analytické obsahy a složky
Hrubý protein 29,42 % • hrubý tuk 22,62 % • hrubá vláknina 0,01 % • hrubý popel 6,27 %.

Doporučené dávkování
Smíchejte v poměru 1:3 s horkou, nikoli vroucí vodou a nechte zchladit na teplotu vhodnou ke krmení.

Denní množství rozdělte nejprve na 8–10 porcí, později uberte na přibližně 4 porce denně.

cdVet Welpenmilch doporučujeme nasazovat v důsledném dávkování podle potřeb zvířete – při překrmení může způsobit průjem. Přidávat štěněčí mléko je zbytečné, je-li fena zdravá a má dostatek mléka.

Později lze přejít např. na krmivo Fit-Crock Štěně. To lze zpočátku navlhčit, rozmělnit a krmit jako kaši.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 90 g, 750 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.