Ochrana žalúdka cdVet

Kód: CDV3778 CDV3777 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: cdVet
€25,82 €39,59 od €25,82
3 - 7 dní 3 - 7 dní Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Viaže žalúdočné kyseliny, reguluje pH, viaže toxíny, chráni sliznice.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

Váže žaludeční kyselinu, reguluje pH, váže toxiny, chrání sliznici

Regenerace sliznic – Díky vysoké schopnosti vázat žaludeční kyseliny je pozitivně ovlivňována přirozená regenerace citlivých sliznic a je podpořena lepší resorpce potřebných látek.

Ochrana – Obsažené ochranné látky (lněné semínko, pektin) obklopí žaludeční a střevní sliznice a zajistí tak přirozenou a šetrnou sanaci. Éterické oleje z rašeliny, šalvěje a lékořice mají protiplísňové a antibakteriální vlastnosti.

Vyvazování toxinů – Produkt pomáhá vyvazovat škodlivé látky a toxiny díky huminovým kyselinám a vulkanickým horninám (bentonit).

Složení
Rašelina, zelený oves, jablečný pektin, lněné semínko, šalvěj, kořen lékořice, spirulina.

Analytické složky a obsahy
Hrubý popel 9,9 % • hrubý protein 9,7 % • hrubé oleje a tuky 7,3 % • hrubá vláknina 13,3 % • sodík 0,18 %.

Doplňkové látky na kg
Technologické doplňkové látky: bentonit 1m558i 50 g.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ
Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Magenschutz (Ochrana žaludku) neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je zhotoveno pouze z čistě přírodních látek.

Doporučené dávkování
Denně
Malí psi: ¼ odměrky.
Střední psi ½ odměrky.
Velcí psi: 1 odměrka po dobu alespoň 6 týdnů.
1 odměrka odpovídá cca 8 g.

Celkové množství bentonitu nesmí v kompletním krmivu přesáhnout maximální povolené množství 20000 mg/kg kompletního krmiva.

Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes
Obsah: 200 g, 400 g

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.