Očná starostlivosť cdVet 20 ml

Kód: CDV3314
Neohodnotené
Značka: cdVet
€14,61
zvyčajne skladom
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dôkladná a šetrná starostlivosť o očné okolie pre psov. Má dezinfekčné a čistiace účinky. Ukľudňuje podráždenie očí z vetra, prachu a zimy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dôkladná a šetrná starostlivosť o očné okolie pre psov. Má dezinfekčné a čistiace účinky. Ukľudňuje podráždenie očí z vetra, prachu a zimy.

Očná starostlivosť CD Vet pre psov je určená na šetrné čistenie a ošetrenie o očné okolie. Obsahuje ružovú vodu vyrobené z éterických olejov ruže. Ružová voda je známa svojimi jemnými dezinfekčnými a čistiacimi účinkami.

Očná starostlivosť pre psov CDVet sa používa pri slzení očí psa ale aj na pravidelné čistenie očí napr po prechádzke v prašnom prostredí. je veľmi vhodná na pravidelné čistenie pre psov, ktoré majú oči citlivé, trpia na častejšie zápaly a slzenie.

Prípravok môžete používať aj ako podpornú liečbu pri problémoch so spojivkami.

Dávkovač s kapátkem – Přesné dávkování po jedné kapce zajišťuje červené pryžové mačkátko s šetrně zakulaceným kapátkem integrované do víčka skleněné lékárenské lahvičky. Kapátko je opatřeno ochranným závitovým víčkem.

Složení
Růžová voda ze silic korunních plátků růží, chlorid sodný

INCI (mezinárodní názvosloví kosmetických ingrediencí)
Aqua rosae, sodium chlorid.

Umělé přidané látky: ŽÁDNÉ
Poznámka: cdVet Oční péče neobsahuje žádné umělé vitamíny ani žádné syntetické konzervanty. Složena je z čistě přírodních látek >> proto nezatěžuje organismus a nemá vedlejší účinky.

Doporučené dávkování
Odšroubujeme ochranné závitové víčko.
Stiskneme pryžové dávkovací mačkátko a kápneme 1 nebo 2 kapky do očního okolí.
Uvolněné nečistoty opatrně otřeme kapesníčkem.
Skladujte do 25 °C. Doba použitelnosti 36 měsíců.

Po otevření kontinuálně spotřebujte přibližně do 2 měsíců.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné prípravky pre psov
Zviera: pes, mačka
Obsah: 20 ml

cdVet prírodná lekáreň pre zvieratá

cdvet logo

Značka cdVet bola založená v roku 1999 v Nemecku. Spoločne ju založili manželia Clemens a Ulrike Dingmann. Originálne cdVet receptúry vytvorili na základe vlastných skúseností s chovom zvierat. Okrem toho zbierali aj staré overené bylinkové receptúry, ktoré sa stali základom dnešných receptúr cdvet.

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Firma CDvet svoje produkty neustále vyvíja a prispôsobuje najnovším poznatkom a skúsenostiam z praxe. Recepty sú pravidelne vylepšované. K získavaniu skúseností prispievajú aj rôzne školenia, semináre a kurzy, ktoré CDVet organizuje.

Produkty CdVet si získajú stále väčšiu obľubu u majiteľov a chovateľov domácich zvierat v Nemecku, Rakúsku, Švédsku, Belgicku, Anglicku, Španielsku, Švajčiarsku....

Tešíme, že aj u nás na Slovensku si získajú čoraz väčšiu priazeň.